Як оновити Андроїд

Як оновити Андроїд

Згідно зі статистикою, переважна частина смартфонів, придбаних в 2013 році, працювала на базі Андроїд. Та й всі виробники, за винятком Apple і Nokia, вважають за краще встановлювати в свої флагмани "робота". Безкоштовність, відкритість платформи і, як наслідок, величезна кількість ігор і софтвера зробили операційну Андроїд дуже популярною.

Трохи історії

Багатьом відомо, що Android не є дітищем компанії Google. Колись розробники Android звернулися до компанії Samsung, але південнокорейці лише посміялися. Google же зауважив в цьому "майбутнє" і допоміг маленької компанії, купивши її за смішні на ті часи гроші. Перша версія "робота" вийшла 6 років тому і була вогкуватої, як і личить всім новим операційки. Через п'ять років Андроїд став лідером, "поховавши" як Symbian, так і Windows Mobile. На даний момент останньою версією "робота" є 4. 4. 2 під кодовим ім'ям KitKat. Правда, вже відомо, що на тестуванні знаходиться версія 4. 4. 3, що виправляє деякі помилки попередньої версії.

Отже, ви вирішили оновити систему смартфона. Але як оновити Андроїд правильно?

Для початку варто усвідомити, що перед кожним оновленням системи на смарте або планшеті акумулятор повинен бути заряджений на 100%. Це залізне правило слід неухильно дотримуватися.Друге правило - перед оновленням завжди зберігайте контакти і програми в затишному містечку. Нерідко після поновлення операційки злітають всі дані.

Способи поновлення Андроїд

Існує кілька способів поновлення версії Андроїд. Перший і найпопулярніший - автоматичний. Система сама підкаже, коли вийшла нова операційка, і запропонує завантажити оновлення. Вам лише потрібно підтвердити скачування. Пам'ятайте, що оновлення може важити кілька сот мегабайт. І якщо у вас не безлімітний тариф, то краще скористатися Wi-Fi-інтернетом.

Інший спосіб - "примусово-автоматичний". Якщо система не говорить про те, що вийшло оновлення, то потрібно її "змусити" зробити це. Активуємо інтернет-з'єднання на смартфоні і відкриваємо меню "Налаштування". Знаходимо пункт меню "Про систему" і включаємо функцію автоматичного пошуку оновлень. У деяких пунктах меню можна знайти кнопку "Оновлення системи". Смартфон звернеться до сервісу оновлень і, якщо знайде нову прошивку, то запропонує вам її завантажити.

Як бачимо, оновити Андроїд на телефоні досить легко і просто. Але що робити, якщо раптом телефон відмовляється завантажувати знайдене оновлення? Найдієвіший спосіб в даному випадку - це скидання налаштувань і подальше скачування оновлення. Зазвичай така схема працює в 90% випадків. Але якщо вам і це не допомогло, то тоді потрібно спробувати відновити Андроїд через ПК.

Про те, як оновити Андроїд через комп'ютер, поговоримо трохи докладніше.

Операційна система - це звичайна прошивка, яка може бути офіційною і неофіційною. Офіційні прошивки поширюються розробниками телефону, і їх можна знайти на сайтах виробників.Неофіційні прошивки робляться умільцями на базі офф-прошивок. У них видаляється все зайве, на думку мододела, і додаються нові фішки, функції та програми. Найпопулярнішою "неофіційною" прошивкою є CyanogenMod, зроблений на основі Android.

Оновити Андроїд на телефоні через ПК досить просто. Але для кожної моделі існує свій порядок прошивки за допомогою комп'ютера. Весь процес оновлення прошивки зводиться до декількох простих дій: скачується прошивка, встановлюється на ПК ADB і за допомогою деяких програм прошивка "заливається" в підключений до комп'ютера смартфон. Найповніший каталог прошивок і інструкції з перепрошивки смартфонів можна знайти на форумі 4pda за адресою: // 4pda. ru / forum / index. php? showforum = 268. Але пам'ятайте, що прошивка за допомогою комп'ютера вимагає певних навичок у поводженні з ПК.

А що якщо вам потрібно оновити Андроїд на планшеті? По суті, смартфон на Android відрізняється від планшета лише розміром екрану. Процес оновлення "робота" на планшетах ідентичний "смартфони".

Вдалого поновлення!