Жіночий рейтинг сноубордісток світу

Найскладніші трюки на сноуборді, адреналін в крові і захоплення публіки привертають не тільки чоловіків. Жінки в цьому видовищному виді спорту демонструють не гірші результати.

Сьогодні ми публікуємо рейтинг сноубордісток світу (жіночий) , в який увійшли десять найкращих спортсменок. Досягнення росіянок в сноуборді поки досить скромні - Євгенія Гольдман розташувалася в рейтингу на 197-ій рядку, і це найкращий результат серед наших співвітчизниць.

Зміст:

  • 10. Квераль Кастелле (Castellet, Queralt), Іспанія.
  • 9. Олександра Фітч (Fitch, Alexandra), Австралія.
  • 8. Келлі Кларк (Clark, Kelly), США.
  • 7. Олена Кенц (K? Nz, Elena), Швейцарія.
  • 6. Елла Суйтіала (Suitiala, Ella), Фінляндія.
  • 5. Сильї Норендаль (Norendal, Silje), Норвегія.
  • 4. Тай Уолкер (Walker, Ty), США.
  • 3. Цилка Садар (Sadar, Cilka), Словенія.
  • 2. Сарка Панкочова (Pancochova, Sarka), Чехія.
  • 1. Енні Рукаярві (Rukaj? Rvi, Enni), Фінляндія.

10. Квераль Кастелле (Castellet, Queralt), Іспанія.

Кращою серед іспанських сноубордісток в 2013 році виповниться 24 роки. Краще досягнення Кастелле в 2012 році - третє місце на першому новозеландському етапі Кубка світу зі сноуборду.

9. Олександра Фітч (Fitch, Alexandra), Австралія.

17-річна австралійська сноубордистка в минулому році завоювала бронзу на юнацьких Олімпійських Іграх в слоупстайле і стала дев'ятою на юнацькому чемпіонаті світу.

8. Келлі Кларк (Clark, Kelly), США.

Самою досвідченій спортсменці з числа увійшли до рейтингу сноубордісток світу в цьому році виповниться 30 років.У 2012 році Келлі завоювала золото в суперпайп на зимових X Games в Аспені.

7. Олена Кенц (K? Nz, Elena), Швейцарія.

Сноубордистка зі Швейцарії зайняла 4-е місце в січні 2013 року в слоупстайле на американському етапі Кубка світу в Коппер-Маунтін. Олені 25 років, за 2012 рік найвищою досягненням стала перемога в хафпайп на новому жіночому змаганні від TTR "Битва кішок" (CatFight).

6. Елла Суйтіала (Suitiala, Ella), Фінляндія.

У 2012 році фінська спортсменка стала 4-ою в слоупстайле і 7-ий в хафпайп на "Битві кішок". У нинішньому році на американському етапі Кубка світу в Коппер-Маунтін дівчина не потрапила в десятку найсильніших
.

5. Сильї Норендаль (Norendal, Silje), Норвегія.

У 2013 році Силья стала 12-ою на етапі Кубка світу. Краще досягнення минулого року - 2-е місце на чемпіонаті Норвегії в хафпайп.

4. Тай Уолкер (Walker, Ty), США.

Мініатюрної американської спортсменці всього 15 років, а зростання її трохи більше 150 см. На змаганнях вона виступає з 9 років. У минулому році дівчина стала третьою в слоупстайле на змаганнях High Fives в Австралії.

3. Цилка Садар (Sadar, Cilka), Словенія.

Спортсменці 21 рік, виступає на змаганнях вона з 2007 року. У березні минулого року Цилка очолила рейтинг TTR сезону 2011/2012 років.

2. Сарка Панкочова (Pancochova, Sarka), Чехія.

22-річна спортсменка виступає дуже активно. Краще досягнення в кар'єрі Саркі - срібло Чемпіонату світу в улюбленій дисципліні - слоупстайле в 2011 році.

1. Енні Рукаярві (Rukaj? Rvi, Enni), Фінляндія.

22-річна Енні очолює жіночий рейтинг сноубордісток світу . За минулий рік в скарбничку дівчата увійшли перше місце в слоупстайле в "Битві кішок" і перемога в слоупстайле на змаганнях High Fives в Австралії.