Переваги страхування споживчого кредиту

Споживчі кредити є найпоширенішою формою кредитування. Головні переваги таких позик полягають у швидкості отримання та відсутності контролю з боку фінансової установи, що стосується сфери застосування отриманих грошей.

Процес отримання кредитів сьогодні часто супроводжується процедурою страхування. Як і інші види страховок, страхування позик пов'язано з додатковими витратами, що викликає у позичальників обурення. Люди думають, що від цієї послуги виграє лише фінансова установа, що знижує ризик неповернення кредиту. Але практика показує, що страховка вигідна двом сторонам угоди.

Страхування життя та працездатності, пов'язане з отриманням кредиту, захищає від ризиків не тільки надійні банки, але і їх клієнтів. Якщо станеться нещасний випадок, страхова організація допоможе клієнту і покриє його борг перед фінансовою установою. Банк же, отримавши гроші від страховика, також залишиться у виграші.

Крім страхування працездатності, існують і інші види страхування споживчих позик. Одним з найпоширеніших його видів є страхування бізнесу позичальника. У даній ситуації гроші виплачуються, якщо компанія збанкрутує або людини звільнять з роботи.

Процедура погашення кредиту здійснюється на основі договору страхування. У цьому документі вказується об'єкт страхування, сторони і терміни договору, наслідки порушення заздалегідь обумовлених умов взаємодії.Помилково вважати, що вартість страховки однакова у всіх компаніях. Деякі банки працюють лише з однією конкретною фірмою, але якщо існує можливість вибору, клієнт вільний ознайомитися з умовами декількох компаній, що видають страховку, і вибрати для себе найбільш оптимальний варіант. На вивчення ринку ви витратите мінімум часу, і це дозволить вам заощадити на страховці. Якщо розмова йде про рейтинг іпотечних банків, витрати на страховку можна зменшити на 30 відсотків, скориставшись найбільш вигідною пропозицією.

В ряді фінансових установ страхування при отриманні кредиту не є обов'язковим. Однак, щоб показати позичальникам, що страхуватися вигідно, фінансові установи знижують процентну ставку за позикою.