Що робити, якщо забув пароль на iPhone?

Що робити, якщо забув пароль на iPhone?

Згідно зі статистичними дослідженнями, більшість власників електронних пристроїв не в змозі запам'ятати паролі до них, тому їх дублюють. З одного боку, це суперечить всім правилам безпеки. З іншого - не доводиться питати, що робити, якщо забув пароль на iPhone, смартфон, планшет, не доводиться переживати через девайса, майже отримав статус "цегла". Apple, серйозно стурбована безпекою інформації ай-користувачів, поставила їх у складне становище: забутий пароль обертається повним блокуванням пристрою, яку неможливо зняти без участі ай-сервісів.

Якщо ви забули пароль від LockScreen (екрану блокування), iPhone дозволить вам 6 спроб введення, після чого запропонує почекати 1 хвилину, потім 5, 15 і 60. Після 10 спроби ввести невірний пароль пристрій буде заблоковано . Відновити доступ можна за допомогою сервісів iTunes і iCloud, знаючи Apple ID і пароль до аккаунту.

За замовчуванням iOS створює резервні копії даних пристрою і синхронізує їх з iTunes і iCloud. Розблокування буде полягати в скиданні налаштувань iPhone до заводського стану і наступному відновленні інформації з резервної копії.

Якщо спроби введення пароля закінчилися і пристрій відключено, відновити його можна з iTunes через комп'ютер, з яким iPhone вже був синхронізований. При підключенні через USB програма визначить вже знайомий їй девайс, і за користувачем залишиться лише створення резервної копії та відновлення пристрою з неї.

натисніть на картинку для збільшення

Що робити, якщо забув пароль на iPhone, а в iTunes ніколи не було з ним синхронізації? Доведеться задіяти режим Recovery (відновлення):

  1. Вимикаємо iPhone.
  2. Підключаємо пристрій до комп'ютера і запускаємо iTunes.
  3. Натискаємо кнопку Home і утримуємо її.
  4. Включаємо iPhone кнопкою харчування, продовжуючи утримувати Home; екран повинен згаснути.
  5. Чекаємо появи повідомлення в програмі про виявлення пристрою в режимі відновлення.
  6. Виконуємо відновлення iPhone.

Слід пам'ятати, що при включеній функції "Знайти iPhone" виконувати скидання налаштувань в Recovery ні в якому разі не можна, якщо у вас немає доступу до Apple ID - активація без входу в обліковий запис буде неможлива. Якщо доступ є, в iCloud відключіть цю функцію або зробіть скидання за допомогою хмарного сервісу.

Якщо на заблокованому девайсі була задіяна функція "Знайти iPhone", був включений Wi-Fi і доступна мережа, то скинути настройки до заводських можна в iCloud. На сторінці // icloud. com треба увійти в свій аккаунт (знадобиться Apple ID і пароль). Далі за допомогою сервісу "Знайти пристрій" вибираємо наш заблокований iPhone і стираємо його. Звичайно, це повинно працювати проти злодіїв і шахраїв, але ось і в разі втрати пам'яті у власника пригождается. Залишається тільки відновити айфон з резервної копії.

Скидання налаштувань будь-яким способом означає, що пам'ять вашого iPhone буде повністю очищена, а операційна система оновлена ​​до актуальної. Ви отримаєте новий пристрій зі знайомими потертостями, так що все накопичене роками доведеться відновлювати з резервних копій. Якщо ви таких принципово не робили (а їх можна зберігати в iCloud або на комп'ютері, синхронізований через iTunes), то відновлювати буде нічого.

У чистій iOS вам буде запропоновано за допомогою асистента настроювання відновити iPhone як новий пристрій, використовувати резервну копію iTunes або iCloud. Якщо бекапи існують і зберігаються на комп'ютері, досить підключитися за допомогою USB-кабелю і запустити відновлення. Для роботи з копією в iCloud знадобиться стабільне Wi-Fi-підключення до Інтернету і знання Apple ID і пароля до нього.