Топ-5 ідей подарунка геймеру на Новий рік 2015

На полицях магазинів вже з'явилися PlayStation 4 і Wii U, а зовсім недавно стартували офіційні продажі Xbox One. Ваш чоловік, хлопець, брат або друг воліє сучасні ігри, казуальні "дії" або мріє про повноцінний мультимедійному центрі? Ми допоможемо вибрати подарунок геймеру на Новий рік .

Ми також підібрали ідеї кращих новорічних подарунків для друзів, рідних, колег і коханих.

Зміст:

  • 5. Геймпад Nintendo Wii U Pro
  • 4. Тв приставка Nintendo Wii U
  • 3. Геймпад XOne і PS4
  • 2. Тв приставка Xbox One
  • 1. Тв приставка Play Station 4

5. Геймпад Nintendo Wii U Pro

Ергономічний і якісно зібраний провідний геймпад для приставки WiiU. Відмінний новорічний подарунок для тих геймерів, кому традиційний контролер у вигляді планшета здається не дуже підходящим.

Середня ціна за даними Яндекс Маркет: 2 000 крб.

4. Тв приставка Nintendo Wii U

Особливістю Wii U є планшет контролер з сенсорним екраном, на який може виводитися додаткова ігрова інформація. До речі, для Wii випущено більше 70 ексклюзивів.

Середня ціна за даними Яндекс Маркет: 10 000 руб.

3. Геймпад XOne і PS4

Геймпад для PS4 зазнав значних змін в ергономічності, в той час як контролер Xbox One практично не змінився зовні. Правда, не в приклад конкуренту, останній може легко підключатися до ПК з ОС Windows.

Середня ціна за даними Яндекс Маркет: 2 800 руб. і 3 000 руб. відповідно.

2. Тв приставка Xbox One

Зручний геймпад, Kinect з голосовим управлінням і безліч мережевих сервісів.Ця консоль - справжній мультимедійний комбайн, який підійде не тільки для ігор, але і для перегляду ТБ і новорічних фільмів.

Середня ціна за даними Яндекс Маркет: 21 000 руб.

1. Тв приставка Play Station 4

Потужна начинка, новий геймпад, безліч ексклюзивних ігор, мережа PSN для безкоштовних багатокористувацьких ігор стане найкращим новорічним подарунком для геймера.

Середня ціна за даними Яндекс Маркет: 21800 руб.