Наймолодші мільярдери світу 2013 року

Видання Forbes регулярно ранжує найбагатших людей планети за найрізноманітнішими ознаками. Цього разу за основу для складання рейтингу було взято вік. Аналітики журналу опублікували список, до якого увійшли наймолодші мільярдери світу 2013 року .

Ми пропонуємо уважніше вивчити першу десятку цього рейтингу, до якої увійшли власники величезних статків у віці не старше 34 років.

Зміст:

  • 10. Айман Харірі (34 роки, стан - $ 1, 35 млрд.)
  • 9. Шон Паркер (33 роки, стан - $ 2 млрд)
  • 8. Марія Бенье Бёвалот (32 роки, стан - $ 1, 5 млрд)
  • 7. Фахд Харірі (32 роки, стан - $ 1, 35 млрд)
  • 6. Ян Хуейянь (31 рік, стан - $ 5, 7 млрд)
  • 5. Едуардо Саверін (30 років, стан - $ 2, 2 млрд)
  • 4. Скотт Дункан (30 років, стан - $ 5, 1 млрд)
  • 3. Альберт II фон Турн унд Таксіс (29 років, стан - $ 1, 5 млрд)
  • 2. Дастін Московіц (28 років, стан - $ 3, 8 млрд)
  • 1. Марк Цукерберг (28 років, стан - $ 13, 3 млрд)

10. Айман Харірі (34 роки, стан - $ 1, 35 млрд.)

Айман - один із синів убитого в 2005 році прем'єр-міністра Лівану Рафіка Харірі. Від батька він успадкував акції групи компаній Saudi Oger. Крім того, Айман Харірі бере участь в управлінні холдингом, які займаються нерухомістю, телекомунікаціями і будівництвом.

9. Шон Паркер (33 роки, стан - $ 2 млрд)

Паркер - творець популярного інтернет-ресурсу Napster, призначеного для скачування безкоштовної музики.Він же в 24 роки став першим президентом найбільшої соцмережі Facebook. В даний час Шон Паркер зайнятий розкручуванням відеочату Airtime, запущеного в червні 2012 року.

8. Марія Бенье Бёвалот (32 роки, стан - $ 1, 5 млрд)

Разом з братом Жан-Мішелем і сестрою Еммануель Марія успадкувала від батьків французький молочний концерн Lactalis. Європейський лідер по випуску сиру та інших молочних продуктів представлений в 148 країнах світу. Найпопулярнішим брендом Lactalis є сир President.

7. Фахд Харірі (32 роки, стан - $ 1, 35 млрд)

Як і його брат Айман, Фахд увійшов в десятку наймолодших мільярдерів після смерті батька - Рафіка Харірі. У сімейному холдингу Saudi Oger молодший брат керує близькосхідної телевізійною мережею Future Television Network.

6. Ян Хуейянь (31 рік, стан - $ 5, 7 млрд)

Найбагатша жінка Китаю є дочкою засновника компанії Country Garden Holdings. У 2007 році батько Ян Хуейянь провів розміщення акцій компанії на гонконгської біржі, примноживши своє чимале стан.

5. Едуардо Саверін (30 років, стан - $ 2, 2 млрд)

Колишній друг Марка Цукерберга є власником 5% акцій компанії Facebook, які він отримав в результаті тривалої судової тяганини. Щоб не платити податки Саверін відмовився від американського громадянства на користь Сінгапуру, де і проживає в даний час, активно інвестуючи в стартапи.

4. Скотт Дункан (30 років, стан - $ 5, 1 млрд)

Скотт - молодший син нафтогазового магната і засновника Enterprise Products Partners Дена Дункана. Дункан-молодший має частковий контроль над компанією, якій належить понад 50 тисяч кілометрів нафто- і газопроводів.

3. Альберт II фон Турн унд Таксіс (29 років, стан - $ 1, 5 млрд)

Один з найбільш завидних женихів Європи проживає з матір'ю і сестрами в родовому замку Сант-Еммеран в Німеччині.Альберт - дванадцятий князь з роду Турн унд Таксіс. Свій величезний статок він отримав у спадок в день 18-річчя.

2. Дастін Московіц (28 років, стан - $ 3, 8 млрд)

Московіц допомагав створювати легендарний Facebook, будучи сусідом по кімнаті Марка Цукерберга. Сьогодні Дастін бере активну участь в ряд філантропічних проектів Уоррена Баффета і Білла Гейтса Giving Pledge, пообіцявши не менше половини стану віддати на благодійні цілі. На роботу Московіц їздить на велосипеді, а відпустку проводить в наметі.

1. Марк Цукерберг (28 років, стан - $ 13, 3 млрд)

Один з наймолодших мільярдерів світу є співзасновником і головним виконавчим директором соцмережі Facebook. Після того, як компанія провела IPO, стан Цукерберга залежить від вартості акцій Facebook, які спочатку впали в ціні, але сьогодні цілком впевнено зростають.