Топ 10 самих "шкідливих" порід собак

Є собаки розумні, є породи, які вважаються дурними. Ну, а є і такі породи, які вважаються розумними, проте жахливо неслухняними. Тренувати цих собак досить проблематично, і кінологи так собі цінують такі породи. Пропоную ознайомитися зі списком з десяти порід, які вважаються самими неслухняними і самостійними (що, в принципі, добре). Упевнений, ви здивуєтеся, побачивши деякі непогано знайомі породи.

10. Бассет-хаунд

З'ясувати цю породу нескладно - довге тіло, сумні очі, величезні вуха, низький зріст. Бассент-хаунд відмінні мисливці, вони мають можливість розкопувати нори власними потужними лапами, а їх гострий нюх здатний вловити запахи, недоступні для представників інших порід. Ці собаки віддані власним господарям, цілком інтелігентні. Хоча господарі часто скаржаться, що у бассет-хаундов своє власне розуміння про те, як має відбуватися дресура, вони ж по-своєму інтерпретують і команди. Вони досить вперті, і якщо бассет не захоче сідати по команді, маєте можливість хоч до вечора повторювати «сидіти», нічого не вийде.

9. Бігль

Це досить давня порода, історія її походження сходить до стародавніх часів. За весь цей час порода бігль так і не стала більш слухняною, ніж була спочатку. Вони не безглузді, легко досить, досить незалежні, і до того ж, як і бассети, вічно на все мають власне розуміння.Перевагою породи є відданість власнику, однак для цього потрібно приділяти чимало уваги власній собаці, вони дуже чутливі.

Між іншим, біглі відмінно підходять для того, щоб вести гру за компанію з дітьми - порода незлобива і відрізняється м'яким, хоч і впертим характером.

8. Мастіфи

Незважаючи на зовнішню добродушність, мастіфи ну досить вперті - в цьому вони мають можливість дати фору багатьом породам. Скільки мастіфоф, стільки і думок - так можливо перефразувати відому приказку. Вони відмінні охоронці, кращого побажати проблематично, проте ось натренувати мастифа так, що він буде виконувати всі команди, досить проблематично. Якщо ви плануєте тренувати і виховувати мастифа, тоді у вас має бути істотний досвід щодо поводження з собаками різних порід. Мастиф не створюватиме нічого, якщо почує роздратування в вашому голосі - команжи варто подавати м'яко, без роздратування, навіть якщо це стотисячне «лежати». Спробуйте, щоб ваші тренувальні «сесії» були нетривалими і без утоми для пса. Крім того, це ще й найдорожчі породи собак в світі.

7. Пекінес

Нда, деякі господарі собак цієї породи дивуються, як в такому маленькому об'ємі може поміститися стільки впертості. Впертості? Так це слабо сказано. Пекінес, незважаючи на величину, може здобути перемогу в змаганнях з упертості кожного мастифа. Ці собачки досить незалежні, при всьому при тому у них ще й домінантний темперамент, тобто вони роблять те, що мріють, і моторошно зляться, якщо хтось пробує говорити їм, що створювати. Вони дуже віддані своїм хазяїнах, і в той же час екстремально вперті.

6. Бладхаунд

Це порода-сюрприз. Мало хто знає про її існування, а окремі з тих кінологів, що бралися за тренування таких собак, найчастіше легко опускали руки - так вони неслухняні. Бладхаунди - відмінні слідопити, їх носі доступні тис., Десятки тис. Запахів, з яких вони мають можливість виділяти будь-яку «ниточку», впевнено слідуючи за нею. Вони навіть мають можливість відстежувати запахи, яким вже більше 2-х-3-х діб ... Чи зуміє ваша собака взяти подібний слід? Найімовірніше немає. Загалом, все б було непогано, якби бладхаунди не були б такими впертим. Тренувати їх може лише досить спокійна людина, скоріше навіть флегматик. Всі інші запросто мають можливість отримати нервовий розлад, однак так нічому і не навчити бладхаунда.

5. Російські хорти

Якщо вам потрібна собака з характером кота, то російська хорт - відмінне рішення. Собаки цієї породи досить волелюбні, і не терплять, якщо їх щось змушують створювати. Ці собаки у багато разів більше приділяють уваги самим собі, ніж власним хазяїнах. Вони до того ж досить охайні, що теж рівняє хортів з котячими. Якщо ви готові витрачати пів-дня на тренування свого вихованця, то побажаємо вам удачі! Між іншим, як і всі представлені вище породи, російські хорти все-таки віддані хазяїнах.

4. Чау-Чау

Цілком оригінальні порода собак з цікавою зовнішністю. Знову повторюся, що склад розуму у собак цієї породи досить егоїстичний, вони самі по собі, прямо як кішки. Чау-чау часто вимагають до себе уваги, як господарів, так і гостей. Вони вічно мріють бути в центрі всього, що трапляється. Незважаючи на те, що представники цієї породи так собі великі за габаритами, їх его дуже і дуже серйозно.Тренувати собак цієї породи проблематично.

3. Бульдоги

Незважаючи на власну ряд грубувату зовнішність, бульдоги є самому «ввічливій» породою - проблематично знайти собаку, яка вела б себе так непогано. Однак ось робить бульдог те, що імпонує йому одному. Так, бульдог може охороняти, він непогано виконує свої обов'язки. Може і побитися в разі потреби. Однак ось натренувати бульдога досить нелегко, можливо витратити купу часу і сил, проте так нічого і не отримати в результаті. Бульдоги ведуть себе в залежності від власного настрою, а воно змінюється часто.

2. Басенджи

Цілком рідкісна порода, яка не є досить популярною. Все це тому, що собаки басенджи більш схожі на кішок, вони досить незалежні. Між іншим, їх гавкіт досить схожий на людський сміх або плач - ще 1 привід того, що басенджи так собі популярні серед собаківників.

Собаки цієї породи мають можливість годинами доглядати за собою, вилизуючи шерсть і пріхорашіваясь. Вони мають можливість годинами дивитися у вікно, спостерігаючи за тим, що відбувається на вулиці. Незалежна і волелюбна порода.

1. Афганська гонча

Це, напевно, найбільш стара з усіх відомих порід. Ці собаки знаходилися при дворі римських імператорів, ймовірно, навіть супроводжували на полюванні єгипетських фараонів. Афганські гончаки досить чутливі до настрою господаря, вони теж досить неслухняні. Нелегко неслухняні, а досить неслухняні. Ви маєте можливість кликати афганську гончу чимало разів, поки вона зверне на вас інтерес і все-таки повернеться.