Рейтинг російських банків за обсягами вкладів фізичних осіб

На ринку вкладів фізичних осіб на сьогоднішній день склалася досить жорстка конкуренція. Банки намагаються залучити клієнта не тільки вигідним відсотком, а й яскравою рекламою і навіть подарунками при прийомі на обслуговування.

Однак тим кредитним організаціям, які увійшли в наш сьогоднішній рейтинг російських банків за обсягами вкладів фізосіб , зайва реклама не потрібна. Росіяни добре знають ці солідні бренди і демонструють до них особливу довіру.

Зміст:

  • 10. Промсвязьбанк (обсяг вкладів на кінець червня 2013 року - 174 млрд. Руб.)
  • 9. Банк Москви (179 млрд. Руб.)
  • 8. Россельхозбанк (198 млрд. Руб.)
  • 7. Хоум Кредит Банк (202 млрд. Руб.)
  • 6. Русский Стандарт (207 млрд. Руб.)
  • 5. Райффайзенбанк (234 млрд. Руб.)
  • 4. Альфа-Банк (323 млрд. Руб.)
  • 3. Газпромбанк (324 млрд. Руб.)
  • 2. ВТБ 24 (1 114 млрд. Руб.)
  • 1. Сбербанк Росії (6 809 млрд. Руб.)

10. Промсвязьбанк (обсяг вкладів на кінець червня 2013 року - 174 млрд. Руб.)

Незважаючи на те, що основні напрямки роботи банку - це обслуговування рахунків і кредитування корпоративних клієнтів, ПСБ активно розвиває роздрібний бізнес. Банк з 2005 року нарощує свою популярність в якості роздрібного і активно залучає фізичних осіб.

9. Банк Москви (179 млрд. Руб.)

Ця "дочка" групи ВТБ є великим універсальним банком. Роздрібний бізнес банк розвиває поряд з обслуговуванням фінансових потоків столичного бюджету та кредитуванням великих корпоративних клієнтів.

8. Россельхозбанк (198 млрд. Руб.)

Один з найбільших банків Росії спеціалізується на фінансуванні підприємств АПК. Повний пакет акцій РСХБ знаходиться у володінні держави. До 2015 року планується збільшити статутний капітал банку за рахунок інвесторів, але зі збереженням значної частки державної участі.

7. Хоум Кредит Банк (202 млрд. Руб.)

Великий роздрібний банк є "дочкою" чеської фінансової групи Home Credit Group. Банк займається кредитуванням, залученням коштів у внески і розрахунковим обслуговуванням фізичних осіб, потроху "розгортаючи" свої інтереси і в сторону корпоративного бізнесу.

6. Русский Стандарт (207 млрд. Руб.)

Цей вузькоспеціалізований роздрібний банк належить творцеві однойменного алкогольного бренду Рустаму Таріко. Вклади фізичних осіб складають більше половини ресурсної бази банку. Крім того, "Російський стандарт" - один з безумовних лідерів ринку кредитних карт.

5. Райффайзенбанк (234 млрд. Руб.)

Дочірня структура австрійського холдингу Raiffeisen в Росії є універсальною кредитною організацією. Розвитку роботи з фізичними особами в банку чимало посприяло придбання в 2007 році переважно роздрібного Імпексбанку.

4. Альфа-Банк (323 млрд. Руб.)

"Альфа-Банк" - найбільша в Росії кредитна організація без участі держави. Позиції цього приватного банку сильні як в роздрібному, так і в великому корпоративному сегменті. Банк є частиною великого консорціуму "Альфа-груп".

3. Газпромбанк (324 млрд. Руб.)

Участь держава в капіталі банку є опосередкованим - через мажоритарного акціонера, ВАТ "Газпром". Рада директорів Газпромбанка очолює голова правління Газпрому Олексій Міллер.До групи ГПБ також входять більш дрібні банки - Кредит Урал Банк, "ГПБ-Іпотека", "Єврофінанс Моснарбанк".

2. ВТБ 24 (1 114 млрд. Руб.)

Роздрібна дочірня структура групи ВТБ відповідає за роботу з фізособами і підприємствами малого бізнесу. Близько 99% акцій банку належить ВТБ. Крім високої позиції за обсягом вкладів, "ВТБ 24" займає другий рядок у рейтингу за обсягом кредитування фізосіб.

1. Сбербанк Росії (6 809 млрд. Руб.)

СБ РФ - найбільший банк, причому, не тільки в Росії, але і в СНД. Він володіє найрозвиненішою мережею підрозділів і пропонує найширший спектр послуг. Основним акціонером банку є ЦБ РФ, а понад 40% акцій належать іноземним компаніям. Чисельність персоналу банку перевищує 233 тисячі чоловік.