Самі огидні алкогольні напої в світі

"Русі є радість пити, не можемо, без того бити ..." Ці слова приписують князю Володимиру Красне Сонечко. Однак на бенкетах Володимиру не подавали найогидніші алкогольні напої в світі , пити які може бути шкідливо для здоров'я. А ось сучасним росіянам слід бути обережніше з екзотичним алкоголем. Перелічимо найбільш небезпечні його різновиди.

Зміст:

  • 7. Цсонгсул, Південна Корея
  • 6. Чіча, Південна Америка
  • 5. Віскі Джілпін, Британія
  • 4. Горілка з мишенятами, Азія
  • 3. Чанган, Кенія
  • 2. Мольорт, США
  • 1. Коктейль з людським пальцем ноги, Канада

7. Цсонгсул, Південна Корея

Відкриває наш топ-7 самого мерзенного алкоголю в світі м'який і ароматний спиртосодержащий напій, основою якого є відходи життєдіяльності. Простіше кажучи - фекалії людини або тварини . Їх змішують з приємно пахнуть лікарськими травами і довгий час наполягають на спирту. У самій Кореї цсонгсул не надто популярний. А ось туристи, які не знають, що містить цей вид алкоголю, його люблять. Або знають і беруть на сувеніри. Згодиться і на подарунок ворогові.

6. Чіча, Південна Америка

Щоб зробити цей древній напій, що нагадує пиво, жінки жують тверді насіння кукурудзи , випльовують це пастоподібні сировину в чан і наполягають на воді протягом 6 місяців. У кукурудзі міститься крохмаль, а при пережовуванні ферменти слини перетворюють його в цукор.На щастя, "нікчемна пиво" готують таким чином не скрізь, а тільки в деяких селах. У великих містах чичу заквашивают з кукурудзяної муки, додаючи в неї сік ананаса, аніс і кмин.

5. Віскі Джілпін, Британія

Є колекційним алкоголем, який проводиться під замовлення. Придумав його Джеймс Гилпин, а невід'ємною частиною напою є сеча хворого на цукровий діабет другого типу . Рідина проціджують через водоочисний фільтр і додається в віскі. За відгуками його смак поєднує гіркоту з м'якою терпкістю.

4. Горілка з мишенятами, Азія

Рецепт одного з найбільш гидких спиртних напоїв простий: потрібно взяти кілька тритижневих дитинчат миші (вони ще не обросли шерстю), помістити в пляшку і залити рисовою горілкою. Пляшка знаходиться в темному і не дуже жаркому місці рік, після чого горілка готова до вживання. Використовується вона не тільки для застіль, а й в профілактичних цілях. За запевненням виробників мишачого алкоголю тим, хто його вип'є, не страшні ніякі хвороби.

3. Чанган, Кенія

Буквальний переклад назви цього самогону з сорго або кукурудзи "убий мене швидко". Це все, що потрібно знати про його вплив на людський організм. Огидне і небезпечне вариво фортецею 50-60% виготовляють в кенійських трущобах, де і слова "антисанітарія" не знають. Для незабутнього смаку і аромату Чанган приправляють акумуляторної кислотою, гасом або рідиною для бальзамування. Ну а те що туди частенько потрапляє пісок, бруд або людські випорожнення - дрібниці життя. За статистикою, така отрута забирає в рік до 15 тисяч життів.

2. Мольорт, США

Цей полиновий шнапс, рецепт якого був завезений в Чикаго зі Швеції - найогидніший за смаком алкоголь в світі.Ризикнуть його спробувати лише любителі гострих відчуттів, а ті хто все-таки спробував, описують смак як "рідкісна погань", "непередавана гидоту", "огидно".

1. Коктейль з людським пальцем ноги, Канада

Найдивніша і огидна випивка в нашому рейтингу - це фірмовий коктейль канадського бару "Sourtoe Cocktail Club" в Доусон-Сіті. Ви можете пити його швидко, можете повільно, але рано чи пізно ваші губи торкнуться пальця ноги - обов'язковий елемент коктейлю.

Легенда про перший "Sourtoe" сходить до 1920-х років. Двоє бутлегерів - Луї лінки та його брат Отто - під час переходу з черговою партією спиртного через кордон потрапили в жахливу заметіль. Луї зійшов з саней, щоб направляти собачу упряжку, але провалився однією ногою під лід і втратив чобіт. Боячись, що поліція вийде на їхній слід, брати продовжили свій шлях. На жаль, через тривалого впливу холоду великий палець Луї отмерз. Для того, щоб запобігти гангрену, вірний Отто виконав ампутацію, використовуючи звичайний сокиру і ром для анестезії. На відзначення цієї події брати зберегли палець в банку зі спиртом. Багато років по тому ця банку була виявлена ​​капітаном Дикому Стивенсоном. Порадившись з друзями, капітан створив коктейль-клуб Sourtoe і розробив правила елітарного клубу, членство в якому неможливо без вживання пальцесодержащей випивки.

З моменту відкриття бару йому вже пожертвувано 10 пальців. У постійних членів клубу "свої" пальці, ну а новачкам дістаються старі.