Різниця між iPhone 6 і iPhone 6 Plus

Різниця між iPhone 6 і iPhone 6 Plus

Вперше в своїй історії Apple на презентації в Купертіно представила два iPhone з різними діагоналями дисплея. Обидва "яблучних" смартфона помітно виросли в довжину, зменшилися на півсантиметра в товщину і обзавелися новим "залізом" і модулем камери iSight. Поточні характеристики iPhone 6 відповідають флагманів 2013 року. Але це не заважає компанії Apple продавати величезна кількість смартфонів своїм фанатам. Apple врахувала тенденції сучасного мобільного ринку, представивши відразу два пристрої з різними розмірами дисплея. Хоча обидва флагмана мають непогані характеристиками, вони помітно відстають від флагманів інших компаній. Чим відрізняється iPhone 6 від iPhone 6 Plus?

Зміст статті

  • Розмір і дозвіл дисплея
  • Габарити смартфонів
  • Час автономної роботи
  • Камера, ціна та інші відмінності

натисніть на картинку для збільшення

Мабуть , для початку варто вказати на подібності обох моделей. Зовні обидва флагмана від Apple абсолютно ідентичні. По суті, iPhone 6 Plus - це розтягнута копія iPhone 6. До того ж серцем обох смартфонів є процесор Apple A8, створений за 20-нм техпроцесу. Даний процесор має високу продуктивність і менше споживає енергії, ніж A7, встановлений в "п'ятий" покоління iPhone. Бездротові модулі, інтерфейси, операційна система iPhone 6 і iPhone 6 Plus і інші технічні характеристики рівні.Навіть обсяги вбудованої пам'яті обох смартфонів однакові - 16/64/128 Гб. Але в чому ж різниця між iPhone 6 і iPhone 6 Plus?

Розмір і дозвіл дисплея

Перше, що кидається в очі, це розмір дисплея. Таких величезних екранів у Apple не було ніколи: 4, 7 дюйма у iPhone 6, 5, 5 дюйма у iPhone 6 Plus (це 11. 9 і 14 см відповідно). Роздільна здатність дисплея більшою моделі становить 1920х1080 пікселів або Full HD. Хоча Apple наполегливо іменує даний дозвіл Retina HD. iPhone 6 володіє меншим дозволом дисплея - 1334х750 пікселів. Різниця в щільності точок на дюйм становить 75 ppi на користь 5, 5-дюймового 6 Plus.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Габарити смартфонів

Безсумнівно, збільшення розміру дисплея позначилося на габаритах смартфонів. Товщина обох пристроїв приблизно дорівнює: 6, 9 міліметра у "класичній шістки" і 7, 1 міліметра у моделі з індексом "Plus". Що стосується ширини і висоти, модель "6 Plus" вище свого молодшого брата на 20 міліметрів і ширше на 9 міліметрів. Таким чином, габарити iPhone 6 Plus становлять 158х78х7, 1 мм. При цьому вага iPhone 6 дорівнює 129 грамам, а "старша" модель і зовсім важить 172 грами.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Час автономної роботи

На жаль, компанія Apple не розкрила ємність акумуляторів, вбудованих в нові флагмани. Але за представленим нижче графіку ясно, що час автономної роботи смартфонів помітно збільшилася. Зважаючи на велику дисплея в iPhone 6 Plus вдалося вбудувати більш ємний акумулятор. Так, в режимі прослуховування музики "плюсова модель" протримається 80 годин, в той час як iPhone 6 відключиться після 50 годин безперервної роботи. Також помітно різняться цифри в плані режиму очікування (10 днів проти 16) і часу розмови.Наприклад, по iPhone 6 Plus можна розмовляти на 10 годину довше.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Камера, ціна та інші відмінності

В обидва флагмана встановлена ​​одна і та ж основна камера на 8 мегапікселів. Але в моделі "Plus" є оптична стабілізація зображень. Крім того, "плюсова" модель підтримує режим ландшафту, як і планшети iPad. На жаль, цими двома функціями "молодший" iPhone похвалитися не може.

натисніть на картинку для збільшення

Але у iPhone 6 є одна вагома перевага перед старшим братом - вартість. У Росії ціни на iPhone 6 стартують з позначки в 32 тисячі рублів за 16-гігабайтну модель (64 Гб - 36 990 рублів, 128 Гб - 41 990 рублів). iPhone 6 Plus дорожче на 5 тисяч рублів. Так, за модель з 16 Гб пам'яті російському покупцеві доведеться викласти 37 тисяч рублів. "Плюсової смартфон" з 64 гігабайтами коштуватиме 42 тисячі, а за версію з 128 гігабайтами потрібно буде розщедритися на 47 тисяч рублів.