Різниця між iPhone 5S і iPhone 5C

Різниця між iPhone 5S і iPhone 5C

Всього через кілька днів після виходу iPhone 5C і версії 5S в мережі поширилося стільки заміток, обговорень, кількостей, критики і сліз захоплення , що світова павутина, здається, "розтягнулася" вдвічі. Причому, незважаючи на доступність інформації на офіційному сайті, серед усього перерахованого знаходиться місце для чуток. І саме вам, читачу, втомленому від пліток і бажає чистого і об'єктивного порівняння, присвячується чергова публікація Topinfoweb.com.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

iPhone 5C - бюджетний варіант п'ятої версії відомого смартфона.

iPhone 5S - преміальний варіант. Зовні схожий на iPhone 5.

до змісту ↑

Порівняння

Почнемо з очевидного. Як висловилися б філософи, з матеріальної оболонки. Версія 5C має закруглені кути і візуально монолітний корпус без відокремлених колірних частин. Навпаки, 5S виглядає складніше. І за рахунок вставок, і завдяки кутастому дизайну родом із сучасних мотивів.

Зовнішній вигляд iPhone 5S, 5C і 4S

Звичайно, не обійшлося без відмінностей в ціні. Версії S, природно, мають більш високу ціну, але є виключення: iPhone 5S, 16 Гб, найдешевший серед "побратимів", має таку ж вартість, як і найдорожчий iPhone з 32 Гб в лінійці "C", 199 $, так що покупець виявився перед непростим вибором.

Продовжимо. Інша відмінність полягає в тому, що iPhone 5S може похвалитися системою розпізнавання відбитків пальців, на відміну від свого бюджетного антипода.

Решта моменти стосуються виключно технічного оснащення. "S" володіє сопроцессором M7, що обробляють дані з датчиків руху і положення гаджета в просторі, вивільняючи ресурси для основного процесора; крім того, основний процесор A7 в iPhone 5S більш досконалий, ніж A6 в "C". Також "S" оснащений технологією True Tone, двокольорового спалахом (жовтий і білий кольори), що компенсує надмірну кількість синього або жовтого тонів, і в S-версію вбудований більш яскравий об'єктив, ніж той, що є на iPhone 5C.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Форми "S" пересичені гострими кутами, чому не може "похвалитися" "C".
  2. iPhone 5S має більш високу вартість, ніж iPhone 5C.
  3. Версія "S" здатна сканувати відбитки пальців, на відміну від "C".
  4. В 5S вбудований додатковий процесор, що обробляє дані, одержувані з датчиків. В "C" є тільки 1 процесор.
  5. Технологія True Tone є тільки в iPhone 5S.
  6. Камера 5S володіє більш светосильним об'єктивом.