Різниця між iPhone 5 і iPhone 5S

Різниця між iPhone 5 і iPhone 5S

Не часто вдається побачити речі, зовні абсолютно схожі один на одного, але дуже різняться за змістом. До них відносяться два смартфона від Apple, iPhone 5 і iPhone 5S. Здається, дизайнери Apple вирішили, що кращої форми придумати неможливо, і отруїли трохи доопрацьований концепт iPhone 5 на стадію інженерної розробки, в результаті чого вийшов візуально той же iPhone 5, але зі "змієподібній" буквою. Подивимося, що нового запропонувала нам компанія крім літери "S".

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

iPhone 5 - "родоначальник" п'ятого покоління смартфонів від Apple.

iPhone 5S - найдосконаліша версія п'ятої лінійки Apple-смартфонів.

до змісту ↑

Порівняння

По-перше, в iPhone 5S з'явився новий процесор, і навіть не один. Замість A6, обчислює математичні дані для п'ятої версії, в 5S інтегровані потужний процесор A7 і співпроцесор M7, покликаний обробляти дані, що надходять від датчиків - це дозволить збільшити обчислювальний потенціал основного обчислювального блоку.

Друге, що дійсно здатне підкупити бізнес-страту, - це сканер відбитків пальців, вбудований в головну кнопку, розташовану під дисплеєм.

По-третє, iOS 6, яка встановлює на iPhone 5, в "5S" змінилася на iOS 7.

Також з'явилося технологічне доповнення у вигляді особливої ​​технології спалаху True Tone. Ця система являє собою два світлодіода білого і жовтого кольорів. Необхідність використання кожного з них визначається надлишком "синяви" або "жовтизни" в кадрі.Так виробляється светокоррекція безпосередньо в процесі створення кадру. Це вкрай зручно, оскільки позбавляє від необхідності використання коригувальних фотофільтри.

Не зайве сказати про те, що виробництво iPhone 5 припиняється компанією Apple. Замість нього на полицях з'являться версії "5С" і "5S".

І останнє, про що не можна не згадати. Все ж візуальні відмінності присутні у двох "близнюків", і стосуються вони колірної гами гаджета: iPhone 5 поставлявся в продаж в чорному або сріблястому кольорах. При розробці iPhone 5S традиції компанії похитнулися, так як до звичних відтінкам додався золотий.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. iPhone 5S використовує 2 процесора, на відміну від iPhone 5, що працює на одному процесорі.
  2. В iPhone 5S вбудований сканер відбитків пальців; в п'ятій версії його немає.
  3. iOS 6 для iPhone 5 змінилася iOS 7 в "5S". (Почитати про відмінності iOS 6 від iOS 7 можна тут)
  4. В iPhone 5S використовується технологія спалаху True Tone.
  5. Виробництво iPhone 5 припиняється, тому, на відміну від 5S, цей гаджет неактуальний.
  6. До iPhone 5S крім білої і чорної колірних варіацій додалася золота.