Різниця між кепкою і бейсболкою

Різниця між кепкою і бейсболкою

Більшість наших співвітчизників вважають, що кепка і бейсболка - один і той же головний убір, покликаний захищати свого власника від яскравих сонячних променів. Але чи так це насправді? Невже їх відмінності тільки в назві? Спробуємо розібратися в цій нелегкій питанні.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Кепка - м'який головний убір з невеликим козирком.

Приклад кепки

Бейсболка - м'яка шапочка з жорсткими краями і козирком.

Бейсболка до змісту ↑

Порівняння

В першу чергу, дійсно, в назві. Цей головний убір з'явився в XX столітті в Америці і тут же став частиною екіпіровки гравців в бейсбол. І це цілком логічно, адже завдяки своєму козирка він відмінно захищав від сліпучих сонячних променів. Згодом бейсболка поширилася по всьому світу. Оскільки в нашій країні такий вид спорту, як бейсбол, не особливо популярний, складне англомовну назву було замінено звичним для нас словом "кепка". До слова сказати, перші "кепі" з'явилися у Франції в далекому 1830 році і служили частиною уніформи військовослужбовців. Форма козирка піддавалася постійним змінам, поки не набула звичний для нас вигляд. Зараз кепки носять все - від малого до великого, а різноманітність варіантів їх виконання і елементів декору просто вражає уяву.

Однак одна істотна відмінність між кепкою і бейсболкою все ж існує.Оскільки бейсболка використовувалася спортсменами в процесі активної гри і часто просто злітала з голови, була придумана спеціальна застібка зі зворотного боку виробу. Завдяки цьому зручному елементу стало можливим підігнати розмір головного убору під голову його власника, що дуже практично. Ця застібка може бути як пластмасовою, так і металевої або ж виконуватися у вигляді липучок. На відміну від бейсболки, кепка не має ззаду ніяких застібок.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Бейсболка - назва кепки, яке прийшло до нас з Америки. Оскільки в нашій країні бейсбол не надто поширений, воно швидко втратило свою актуальність і було замінено більш звичним для нас терміном.
  2. Бейсболка має ззаду спеціальну застібку для регулювання розміру, кепка такої застібки не має.