Різниця між рекламою в традиційних медіа та інтернет-рекламою

Різниця між рекламою в традиційних медіа та інтернет-рекламою

на відміну від інтернет реклами, в телерекламі і друкованій рекламі, а також в рекламі по радіо, нев Можливiсть запозичити простежити скільки людина її подивилося, почуло або прочитало.
В цьому випадку реальну ефективність реклами можна оцінити тільки по зміні рівня продажів того чи іншого бренду. При цьому, звичайно, не можна однозначно визначити, які зміни відбулися завдяки рекламі, а які через різні інших факторів. У той же час, якщо ви маєте в своєму розпорядженні значним бюджетом і плануєте працювати з дуже великим сегментом аудиторії (наприклад, хочете підвищити впізнаваність свого бренду), то традиційна медійна реклама, в силу її значного покриття аудиторії, для вас.

Що стосується реклами в інтернет, то тут на відміну від телереклами, друкованої та радіореклами можна, по-перше дуже точно задавати параметри бажаної цільової аудиторії (що значно важче робити в рекламі за допомогою традиційних медіа), а по-друге - простежити, скільки відвідувачів зайшло на даний сайт, скільки клікнув по рекламованому банеру і що вони потім робили на рекламований сайті. Така точна статистика дозволяє детально вивчити, наскільки ефективною була рекламна кампанія.

До речі, багато рекламодавців роблять велику помилку, приділяючи більше уваги тому, що вони будуть розміщувати і як буде виглядати їх реклама, при цьому мало піклуючись про сам сайт. Найчастіше сайти виглядають сірими, одноманітними і малопривабливими. Люди клацають по красивому банеру, а потрапляють на поганий незручний сайт - і йдуть розчарованими.
Їли ви всерйоз взялися за рекламу того чи іншого товару, то постарайтеся з усією відповідальністю підійти до наповнення сайту, щоб він не виглядав куцим і одноманітним.
При цьому з хорошого боку показала себе відео реклама у вигляді невеликих роликів, де використані анімовані персонажі, ігрові банери, з правильно підібраним звуковим супроводом.

Якщо говорити про ефективність банерної реклами, то з цього питання однозначної думки немає. Хтось вважає, що ця реклама дратує відвідувачів, а хтось навпаки - все залежить від того, наскільки цікаво і грамотно зроблений сам банер і на якому ресурсі він розташований.
Від якості банера буде залежати кількість кліків по ньому.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Реклама в традиційних медіа як правило дорожче інтернет-реклами.
  2. Реклама в традиційних медіа відрізняється великим охопленням аудиторії і підходить рекламодавцям, які орієнтуються на великий сегмент ринку.
  3. Реклама в традиційних медіа не дозволяє точно визначити бажані соціально-демографічні параметри цільової аудиторії, на відміну від інтернет-реклами.
  4. Інтернет-реклама дозволяє вести точний облік статистики, необхідної для аналізу ефективності рекламної кампанії.