Кращі курорти Туреччини (топ-5)

Сприятливі погодні умови і чотири моря в одній країні притягують мільйони відпочиваючих щорічно до Туреччини. Тут практично для кожного бажаючого можна підібрати оптимальний варіант курорту, який повністю відповідав би його запитам. Різноманітність пропозицій можуть задовольнити потреби любителів активного відпочинку, екскурсійного, сімейного і так далі. Крім того, країна рясніє унікальними ландшафтами, природними чудесами, що виділяє Туреччину навіть серед світових курортів.

Зміст:

  • 1. Ізмір
  • 2. Кушадаси
  • 3. Бодрум
  • 4. Мармарис
  • 5. Кемер

1. Ізмір

Вибираючи готелі 3 зірки в Анкарі, не забудьте відвідати один з великих міст Туреччини - Ізмір. Це великий діловий і туристичний центр країни дивовижної краси і кришталево чистого моря. Місто характеризується наявністю великої кількості історичних та архітектурних пам'яток, за деякими даними вважається, що саме в цьому місті жив сам Гомер.

2. Кушадаси

На другому місці курорт Кушадаси, що знаходиться на узбережжі Егейського моря. Велику популярність він отримав завдяки наявності безлічі піщаних пляжів, найбільш відомі з них "Дамський пляж" і Голубиний острів. Для любителів дайвінгу вельми цікавим може бути Йіланджібурну. Незважаючи на те, що Кушадаси ще в 70-х роках був невелику село, сьогодні це один з найбільш розвинених туристичних центрів.

3. Бодрум

Самим тусовочним в Туреччині вважається курорт Бодрум, його часто вибирають популярні діячі культури, а також державні діячі. З цієї причини вартість проживання і сервісного обслуговування тут трохи вище, але вона відповідає рівню пропозицій. Бодрум є головним центром країни в плані нічного життя, тут є безліч дискотек, клубів, театрів та інших розваг, які закриваються тільки рано вранці.

4. Мармарис

Найдовшою набережній в Туреччині може похвалитися Мармарис. Довжина її становить приблизно 4 кілометри, які щільно займають всілякі кафе і ресторани, що пропонують кухню країн всього світу.

5. Кемер

В 42-х кілометрах від Анталії знаходиться один з наймальовничіших курортів Туреччини Кемер. У недавньому минулому - це маленьке село, але сьогодні йому присвоїли статус міста. Сервіс обслуговування місцевих готелів знаходиться на найвищому рівні, яким можуть також похвалитися кращі готелі 4 зірки. Особливістю курорту є постійно тепла вода, середньомісячна температура - 27 ° С, що гідно оцінений дітьми. Вони можуть бовтатися в теплих водах Середземномор'я практично цілими днями.