Кращі безкоштовні ігри для хлопчиків

В які ігри люблять грати хлопчаки? Юних і активних, як правило, залучають стрілянина, гонки та інші розваги для справжніх чоловіків. Проте вибрати з тисяч ігор дійсно якісні і захоплюючі не просто.

Тому ми і зібрали в сьогоднішньому Топ-10 кращі безкоштовні ігри для хлопчиків . Тут є і улюблені багатьма тачки, і бійки, і навіть справжня космічна стратегія.

Минулого разу ми опублікували аналогічний список для дівчаток.

Зміст:

  • 10. Повітряний бій (Dogfight)
  • 9. Додому овечки (Home sheep home)
  • 8. 2D боксер (2D Knock-out)
  • 7. Гірський рятувальник (Mountain Rescue Driver)
  • 6. WARGAME1942
  • 5. ТУ-95
  • 4. Епоха війни 2 (Age of War 2)
  • 3. Фракція Хаосу
  • 2. Гірки (Rollercoaster Rush)
  • 1. OGame

10. Повітряний бій (Dogfight)

Бій над хмарами - що може бути більш захоплюючим. Гравцеві доводиться не тільки збивати літаки супротивника, але і вражати наземні цілі, скидаючи бомби. Керувати літаком гранично просто - для всіх переміщень використовуються звичні стрілки вліво, вправо і вперед.

9. Додому овечки (Home sheep home)

Дуже кумедна гра, яка захопить не тільки дітей, а й дорослих. Три смішних овечки добираються до будинку, долаючи масу складних перешкод, а допомагає їм у цьому, природно, досвідчений пастух.

8. 2D боксер (2D Knock-out)

Ігри для хлопчиків, що дозволяють відчути смак перемоги, особливо гарні. Мета гри - підвищувати свою боксерську майстерність, зустрічаючись на рингу з чемпіонами по всьому світу.Максимальний результат - титул абсолютного чемпіона.

7. Гірський рятувальник (Mountain Rescue Driver)

Цікаві ігри завжди мають на меті, інакше просто ганяти на авто швидко набридає. Гірський рятувальник прагне на допомогу, долаючи засніжені схили. Керувати мобільним медичним центром нескладно, використовуючи гідравліку, змінну клавішами "вліво" і "вправо".

6. WARGAME1942

Кращі ігри для хлопчиків, безумовно, повинні відрізнятися гарною якістю. WARGAME1942 - це пристойна графіка і цікавий сюжет. Мета гри - очолити армію і привести її до перемоги. У розпорядженні гравця - всі види озброєнь і величезне поле бою.

5. ТУ-95

Багато дійсно цікаві та якісні безкоштовні ігри для хлопчиків пов'язані з водінням того чи іншого виду транспорту. Тут гравцеві належить стати пілотом знаменитого літака часів СРСР - ТУ-95. Мета - без пригод дістатися від одного аеродрому до іншого, контролюючи швидкість, висоту, положення закрилків та інші параметри.

4. Епоха війни 2 (Age of War 2)

Тут можна управляти і римськими легіонерами, і первісними воїнами, і важким танком. П'ять різних епох відрізняються типами військ і озброєнь. Але всі вони однаково цікаві.

3. Фракція Хаосу

Гра для тих, хто любить віртуальні бійки. Мета - пройти 15 рівнів, перемігши суперників і не давши зіштовхнути себе з платформи. Управління грою освоїть кожен, а процес боротьби виявляється напрочуд захоплюючим.

2. Гірки (Rollercoaster Rush)

Подорож по захоплюючим дух американських гірок сподобається хлопчикам будь-якого віку. У безкоштовної версії кататися можна по горах на території США, а ось, наприклад, за Австралію вже доводиться доплачувати.

1. OGame

В грі героєві належить посприяти перетворенню відсталої планети в могутню космічну імперію. Ця стратегія напевно зацікавить школярів, а також їх батьків. Захоплюючий процес створення сильного флоту і завоювання космічних глибин заслужив перше місце в нашій десятці кращих ігор для хлопчиків .