Рейтинг надійності туроператорів Росії (2015)

Торішні банкрутства ряду великих туроператорів сколихнули ринок російського туризму. Сьогодні, вибираючи компанію для організації відпочинку, росіяни стали більш обачними та обережними.

Щоб не помилитися у виборі і не втратити кошти, час і нерви, варто вивчити рейтинг туроператорів Росії на 2015 рік, що відображає їх надійність.

Читайте оновлений рейтинг надійності туроператорів 2017 року.

Зміст:

  • 10. "Санрайз тур"
  • 9. НТК "Інтурист"
  • 8. "Анекс Тур"
  • 7. "Бібліо Глобус"
  • 6. Natalie Tours
  • 5. SUNMAR TOUR
  • 4. TUI
  • 3. Coral Travel
  • 2. Tez Tour
  • 1. Pegas Touristik

10. "Санрайз тур"

Відкриває десятку, до якої увійшли кращі туроператори Росії, компанія, що спеціалізується на відпочинку в Туреччині. Крім того компанія організовує поїздки в Єгипет, Європу, Таїланд, а також по інших напрямках.

9. НТК "Інтурист"

З 2011 року найстаріша туристична компанія Всесоюзне акціонерне товариство "Інтурист" працює спільно з Thomas Cook Group. Компанія співпрацює з найбільшими готелями Єгипту, Греції, Туреччини. Масу варіантів оператор пропонує і на внутрішньому ринку.

8. "Анекс Тур"

У 2015 році компанія відзначить 17-ий день народження на російському ринку туризму. У минулому році кількість туристів, що поїхали на відпочинок "Анекс Тур", перевищило 1, 5 млн. Чоловік. Компанії належить близько 15% турпотоку на таких напрямках, як популярні Туреччина, Єгипет, Таїланд.

7. "Бібліо Глобус"

З 1 січня 2014 по квітень 2015 року зі туроператором на відпочинок вирушили понад 2300 тис. Туристів. У минулому році компанія відкрила нові для себе напрями - Німеччину, Фіджі, Великобританію, Чилі і Перу.

6. Natalie Tours

У 2015 році оператор додав до найпопулярніших напрямках, такі як Швейцарія, Чехія, Німеччина, Угорщина, Мальта, Шрі-Ланка, Індонезія і Сінгапур. Фінансова страховка компанії оформлена в надійній страховій компанії ВСАТ "Ингосстрах".

5. SUNMAR TOUR

Компанія входить до групи OTI Holding, якій належать такі відомі оператори, як Odeon Tours, Coral Travel, A-Class Travel, а також турецькі готелі мережі Otium. Санмар забезпечує вильоти з 37 міст РФ.

4. TUI

Туроператор входить до міжнародної групи TUI Group, яка є найбільшою групою туристичних компаній на світовій арені. Клієнтам TUI доступні особливі умови в 300 готелях, 6 авіакомпаніях, на 12 круїзних лайнерах, що належать TUI Group.

3. Coral Travel

Своїм клієнтам туроператор пропонує міжнародні рейси з 38 міст РФ, 3 міст Білорусії, 10 міст Польщі, 7 міст України та кількох міст Туреччини. За минулий рік оператор обслужив понад 2, 9 млн. Туристів.

2. Tez Tour

Туроператор працює на ринку більше 20 років. Компанія широко представлена ​​не тільки в РФ, але в Румунії, Болгарії, Україні, Казахстані та Білорусії. Tez співпрацює з такими мережевими готелями як Marriott, Le Meridien, Sheraton, Sol Melia, Hilton, Princess, Iberostar і ін.

1. Pegas Touristik

Очолює рейтинг туроператорів Росії найнадійніший і популярний оператор на таких напрямках як Туреччина, а також Єгипет, Греція і Таїланд. Всього в лінійці турів від "Пегаса" - 22 країни. Вильоти компанія пропонує з 50 міст Росії.