Рейтинг найдорожчих топ-менеджерів 2013 року

Другий рік поспіль видання Forbes складає рейтинг найбільш високооплачуваних менеджерів в російському бізнесі. Сукупний річний дохід 25 учасників рейтингу склав $ 325 мільйонів.

В нашу десятку увійшли найдорожчі Топ-менеджери Росії , що очолили рейтинг Forbes. Примітно, що лідирують у списку керівники компаній держсектора, які заробляють значно більше, ніж колеги з приватного сектора.

Зміст:

  • 10. Михайло Задорнов ($ 12 млн.)
  • 9. Володимир Якунін ($ 15 млн.)
  • 8. Іван Стрешинський ($ 15 млн.)
  • 7. Дмитро Разумов ($ 15 млн.)
  • 6. Михайло Кузовлев (135 млн.)
  • 5. Герман Греф ($ 15 млн.)
  • 4. Андрій Акімов ($ 15 млн.)
  • 3. Олексій Міллер ($ 25 млн.)
  • 2. Андрій Костін ($ 35 млн.)
  • 1. Ігор Сечин ($ 50 млн.)

10. Михайло Задорнов ($ 12 млн.)

Голова правління ВТБ-24 чергував політичну кар'єру з роботою в банківському бізнесі. Задорнов двічі був депутатом Державної думи, працював радником в Ощадбанку і першим заступником голови уряду РФ.

9. Володимир Якунін ($ 15 млн.)

Якунін - президент ВАТ "РЖД" з 2005 року. У червні 2013 року ходили чутки про відставку Якуніна, проте вже через півгодини після виходу сенсації в ЗМІ вона була спростована офіційним Кремлем. До нинішньої посади Топ-менеджер обіймав посаду першого заступника міністра шляхів сполучення.

8. Іван Стрешинський ($ 15 млн.)

Гендиректор USM Advisors працював в галузі авіабудування, металургії, інвестицій, телекомунікацій.Стрешинському 44 роки, він активний користувач соціальної мережі "ВКонтакте" і завзятий грибник.

7. Дмитро Разумов ($ 15 млн.)

Гендиректор групи "Онексім" працює на своїй посаді з 2007 року. Саме тоді Михайло Прохоров і Володимир Потанін виконали розподіл активів, і Прохоров створив групу "Онексім". Розмова - наймолодший в рейтингу "дорогих" Топ-менеджерів - йому виповнилося 38 років.

6. Михайло Кузовлев (135 млн.)

Голова правління Банку Москви був призначений на цю посаду в квітні 2011 року. До цього Кузовлев працював першим заступником голови правління Банку ВТБ. 47-річний менеджер почав кар'єру в банківському бізнесі в 1997 році з посади старшого віце-президента Пробизнесбанка.

5. Герман Греф ($ 15 млн.)

Голова правління Ощадбанку володіє акціями очолюваної компанії на суму $ 2. 19 млн. У кар'єрі Грефа - робота в мерії Санкт-Петербурга, посаду міністра економічного розвитку і торгівлі. У Сбербанк нинішній керівник прийшов в 2007 році.

4. Андрій Акімов ($ 15 млн.)

Голова правління Газпромбанку в цьому році відзначив 60-річний ювілей. Акімов починав кар'єру у Внешторгбанку СРСР, встиг попрацювати в Швейцарії і Австрії. На сьогоднішній день Акімову належить пакет акцій Газпромбанку вартістю близько $ 1. 8 млн.

3. Олексій Міллер ($ 25 млн.)

Голові правління ВАТ "Газпром" 51 рік. Міллер - кандидат економічних наук. Він встиг попрацювати в мерії Санкт-Петербурга, в морському порту Північної столиці і на посаді заступника міністра енергетики РФ.

2. Андрій Костін ($ 35 млн.)

Беззмінний глава банку ВТБ працює на своїй посаді більше 10 років. Костіна 57 років, в його послужному списку значиться і служба в австралійському генконсульстві СРСР, і робота на посаді голови Зовнішекономбанку.

1. Ігор Сечин ($ 50 млн.)

Президент і голова правління компанії "Роснефть" очолює рейтинг найбільш високооплачуваних Топ-менеджерів . Сєчіна 53 роки, він встиг зробити кар'єру не лише у великому бізнесі, а й в політиці, попрацювавши помічником президента і заступником голови Уряду.