Рейтинг найбільш високооплачуваних моделей світу

Складаючи свої рейтинги чужих доходів, експерти видання Forbes добралися і до найчарівніших жінок планети. Десять топ-моделей, які потрапили в нинішній Топ, разом заробили за рік майже 100 мільйонів доларів США.

Вони не тільки на рідкість красиві і привабливі, але й мають завидною працьовитістю і ділову хватку. Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі рейтинг найбільш високооплачуваних моделей світу .

Зміст:

  • 10. Кендіс Свонпоул (Candice Swanpole), $ 3, 1 млн.
  • 9. Керолін Мерфі (Carolyn Murphy), $ 3, 5 млн.
  • 8. Лара Стоун (Lara Stone), $ 3, 8 млн.
  • 7. Міранда Керр (Miranda Kerr), $ 4 млн.
  • 6. Алессандра Амбросіо (Alessandra Ambrosio), $ 6, 6 млн.
  • 5. Даутцен Крез (Doutzen Kroes), $ 6, 9 млн.
  • 4. Адріана Ліма (Adriana Lima), $ 7, 3 млн.
  • 3. Наталя Водянова, $ 8, 6 млн.
  • 2. Кейт Мосс (Kate Mocc), $ 9, 2 млн.
  • 1. Жизель Бундхен (Gisele Bundchen), $ 45 млн.

10. Кендіс Свонпоул (Candice Swanpole), $ 3, 1 млн.

Кендіс - наймолодша учасниця рейтингу Forbes. У свої 23 роки вона з успіхом демонструє білизну від "Victoria's Secret" і, на думку аналітиків Forbes, незабаром складе найсерйознішу конкуренцію "ветеранам" модельного бізнесу.

9. Керолін Мерфі (Carolyn Murphy), $ 3, 5 млн.

Мерфі прославилася, з'явившись на обкладинці спецвипуску купальників "Sports Illustrated". Керолін є обличчям компанії "Estee Lauder", активно співпрацює з "Tom Ford", а також "Ann Taylor Loft".

8. Лара Стоун (Lara Stone), $ 3, 8 млн.

Лара в модельному бізнесі з 12 років. Сьогодні модель має контракти з "Versace", "Donna Karan", "Calvin Klein", "Prada" і "Mercedes Benz".

7. Міранда Керр (Miranda Kerr), $ 4 млн.

Міранда з 2008 року є одним з "ангелів" бренду "Victoria's Secret". Керр випускає власну косметику під маркою "Kora Organics".

6. Алессандра Амбросіо (Alessandra Ambrosio), $ 6, 6 млн.

Бразильська модель відома, перш за все, за своєю роботою з "Victoria's Secret. Також Алессандра рекламує бренди" Colcci "і" Vivari ". До речі, струнка, чарівна і сексуальна Алессандра Амбросіо - мама двох дітей.

5. Даутцен Крез (Doutzen Kroes), $ 6, 9 млн.

Голландська модель працює з "Victoria's Secret", "L'Oreal" і "Tiffany". Воскова фігура Даутцен недавно з'явилася в Амстердамі в Музеї Мадам Тюссо.

4. Адріана Ліма (Adriana Lima), $ 7, 3 млн.

Багато хто вважає Адріану найсексуальнішим ангелом бренду "Victoria's Secret". Крім того Ліма раб тане з "Donna Karan", "Mavi Jeans", "Kia Motors" і "Teleflora". Свої фінансові справи Адріана веде самостійно, не довіряючи агентам.

3. Наталя Водянова, $ 8, 6 млн.

Єдина росіянка в рейтингу найбільш високооплачуваних моделей співпрацює з брендами "Guerlain", "Calvin Klein", "Etam", "Centro". Наталя відома своєю прихильністю до благодійності і активного громадського життя. Водянова постійно проживає у Великобританії, де виховує трьох дітей.

2. Кейт Мосс (Kate Mocc), $ 9, 2 млн.

Кейт є особою "Longchamp", "Rimmel", "Mango", "Vogue Eyewear" і "TopShop". Сліпучу красу Кейт Мосс можна побачити в останньому календарі "Pirelli".

1. Жизель Бундхен (Gisele Bundchen), $ 45 млн.

Найдорожча модель світу постійно співпрацює з "Pantene", "Esprit" і "Versace", а також випускає власні фірмові речі. Жизель заробляє в рази більше, ніж будь-яка з учасниць цьогорічного рейтингу. При цьому Бундхен приділяє увагу роботі в рамках екологічної програми ООН і очікує появи другої дитини.