Рейтинг дитячих таборів на 2013 рік

Дитячі оздоровчі табори були надзвичайно популярними в радянські роки. Однак сьогодні стан більшості з них досить гнітюче. На щастя, є й такі табори, де і умови розміщення, і дозвільної діяльності, і безпеку дітей - на найвищому рівні.

У пошуку гідних місць для дитячого відпочинку ми вивчили рейтинги від РІА "Новости", а також відгуки батьків на порталах 7ya. ru і incamp. ru. В результаті склався рейтинг дитячих таборів на 2013 рік , який ми і пропонуємо сьогодні вашій увазі.

Зміст:

  • 10. Мовний табір "Спікер" (Анапа, Краснодарський край)
  • 9. Дитячий табір "Лагідне море" (Джубга, Краснодарський край)
  • 8. Спортивно-оздоровчий табір "Олімпійський Дагомис" (Дагомис, Сочі)
  • 7. Дитячий табір "Нива" з програмою English city (Геленджик, Краснодарський край)
  • 6. ДОТ "СІЛАНДЕ" (п. Скляний, Всеволожського району Ленінградської області)
  • 5. ВДЦ "Орлятко" (Туапсе, Краснодарський край)
  • 4. Дитячий табір "Neo camp" (Московська область, Пушкінський р-н., Д. Костіно)
  • 3. Табір активного відпочинку "Контакт" (Московська обл., Сел. Володарського)
  • 2. Сімейний Табір "Discovery club First Light" (Московська область, Одинцовський район, сел. Лісове Лапіно)
  • 1. Дитячий табір "Чайка" (Московська область, Ленінський район, селище Редькін луг)

10. Мовний табір "Спікер" (Анапа, Краснодарський край)

Табір приймає дітей від 8 до 16 років і пропонує поєднати відпочинок з вивченням іноземних мов.Програма навчання побудована в ігровій формі, з дітьми займаються носії мови. Діти живуть в 5 корпусах на території табору. Номери обладнані всіма зручностями, спліт-системою, організувати 5-разове харчування.

9. Дитячий табір "Лагідне море" (Джубга, Краснодарський край)

Діти приймаються з 7 до 14 років. Табір був відкритий в 2004 році, має власний піщано-гальковий пляж в 600 метрах від житлових корпусів. Діти живуть в стаціонарних корпусах. Вихователі організовують екскурсії, турпоходи, спартакіади. Щовечора проходить розважальна програма, що включає танці, конкурси, постановку шоу, літературні вечори.

8. Спортивно-оздоровчий табір "Олімпійський Дагомис" (Дагомис, Сочі)

Діти проживають в капітальних упорядкованих корпусах, організовано 5-разове харчування. Чисельність загону - до 30 осіб, до кожного із загонів прикріплені 2 вожатих і вихователь. На території табору є спортмайданчики, 2 відкритих басейни з підігрівом, власний пляж. Програма перебування включає спортивно-масові заходи, ігри на свіжому повітрі, групові квести.

7. Дитячий табір "Нива" з програмою English city (Геленджик, Краснодарський край)

Діти з 7 до 17 років проживають в комфортабельних котеджах, розташованих в лісопарковій зоні. Англійська мова викладають студенти і викладачі університетів Великобританії і США: Кембриджського, Оксфордського, Гарварда і Прінстона.

6. ДОТ "СІЛАНДЕ" (п. Скляний, Всеволожського району Ленінградської області)

Діти приймаються в табір від 7 до 16 років. Поруч розташовано озеро Сіланде, в якому в літній час організовується купання дітей під наглядом вихователів та рятувальників. З дітьми працюють заслужені вчителі РФ, а також викладачі ВНЗ.

5. ВДЦ "Орлятко" (Туапсе, Краснодарський край)

"Орлятко" щорічно приймає дітей з усієї Росії, СНД і далекого зарубіжжя. Цей дитячий табір - найвідоміший в нашому рейтингу 2013 року. Тут відпочивають діти з 6 до 16 років. У структурі "Орленка" 8 самостійних таборів, кожен з яких має свою програму на зміну.

4. Дитячий табір "Neo camp" (Московська область, Пушкінський р-н., Д. Костіно)

Табір орієнтований на загальний розвиток, активний відпочинок і спорт. На території є басейн, організовано п'ятиразове харчування. Тривалість однієї зміни - 2 тижні. Діти приймаються у віці з 6 до 16 років.

3. Табір активного відпочинку "Контакт" (Московська обл., Сел. Володарського)

Діти приймаються від 7 до 16 років. У таборі організовуються творчі, загально і спортивні заходи. Режим харчування - 5 разів на день. Тривалість зміни - 7-11 днів. Максимальна кількість дітей у загоні - 25 осіб.

2. Сімейний Табір "Discovery club First Light" (Московська область, Одинцовський район, сел. Лісове Лапіно)

Другий мовної дитячий табір в нашому рейтингу 2013 року. Табір розрахований на занурення в мовне середовище з метою активного вивчення англійської мови. Діти приймаються від 5 до 17 років. У програмі перебування активні ігри, розважальні заходи, спілкування з носіями мови.

1. Дитячий табір "Чайка" (Московська область, Ленінський район, селище Редькін луг)

Лідер рейтингу дитячих таборів на 2013 рік - це незвичайний річний кемпінг. Діти приймаються від 10 до 14 років. Проживання організовано в високоякісних фінських наметах. На території табору є 4 душових приміщення, туалети, спортивне містечко, спортмайданчик, крита веранда і театральна сцена, кухня-їдальня.Діти отримують шестиразове харчування.