Рейтинг дитячих колясок 2016: кращі для новонароджених

Вибір коляски, в якій малюк проведе багато часу, має важливе значення як для його здоров'я, так і для комфорту батьків. Наш рейтинг дитячих колясок включає моделі від відомих виробників, що заслужили схвальні відгуки на "Яндекс. Маркеті".


Ми також підготували список-рейтинг кращих прогулянкових колясок для зими. Топ-10 складений по співвідношенню ціни якості і відгуками користувачів.

Зміст:

  • 10. Camarelo Carera
  • 9. Geoby C605
  • 8. Bloom Zen Yoga
  • 7. Lonex Speedy V Light
  • 6. Cosatto Giggle
  • 5. iCoo Peak Air
  • 4. Bebecar Grand Style
  • 3. Inglesina Sofia
  • 2. Noordline Edel
  • 1. Noordi Arctic Sport

10. Camarelo Carera

Виробництво - Польща.
Середня ціна - 24 000 руб.
Вага - 12 кг.

Компактна коляска з просторою люлькою. Малюкові в ній буде зручно і влітку і взимку. Спинка регулюється від повністю лежачого до повністю сидячого положення. Ручку коляски можна відрегулювати по висоті. Є корзина для покупок.

Недоліки: тугий гальмо.

9. Geoby C605

Виробництво - Китай.
Середня ціна - 29 400 руб.
Вага - 17 кг.

Складається по типу "книжка" модель "2-в-1", з великими гумовими колесами. В комплекті є сумка для зберігання предметів, які можуть стати в нагоді на прогулянці, москітна сітка і дощовик.

Мінуси: вага.

8. Bloom Zen Yoga

Виробництво - США.
Середня ціна - 80 900 руб.
Вага - 9. 1 кг.

Коляска з ексклюзивним дизайном і складним механізмом типу "книжка" витримує навантаження до 20 кг.У комплекті йдуть люлька, шасі і прогулянковий блок. Високі борти і великий козирок забезпечують захист від вітру, а спинка має три положення для максимального комфорту "пасажира". Дана модель оснащена ліхтарем підсвічування.

Недолік: висока ціна.

7. Lonex Speedy V Light

Виробництво - Польща.
Середня ціна - 25 200 руб.
Вага - 12 кг.

Рейтинг дитячих колясок 2016 року поповнила ще одна маневрена і легко керована модель. Її люлька може нахилятися на 30 градусів, що дозволяє дитині з цікавістю озиратися по сторонах.

Незручності: щоб зняти прогулянковий блок з бази доводиться діяти однією рукою, другою натискаючи на важіль.

6. Cosatto Giggle

Виробництво - Англія.
Середня ціна - 47 990 руб.
Вага - 15, 4 кг.

Прогулянкове сидіння має 4 регулювання нахилу спинки. У комплекті йдуть безліч аксесуарів, включаючи дощовик, матрацик для немовляти, косметичку і сумку для мами.

Недоліки: погана амортизація, проїхати по вибоїнах взимку буде проблематично.

5. iCoo Peak Air

Виробництво - Німеччина.
Середня ціна - 50 980 руб.
Вага - 20. 5 кг.

Просторий "позашляховик", з яким легко гуляти по засніжених або дуже брудним дорогам. У комплекті поставки є сумка, насос, дощовик, сітка, накидка на ноги і козирок від сонця. Амортизацію можна регулювати від жорсткої до закачує.

Мінуси: велика вага, маленька кошик для покупок.

4. Bebecar Grand Style

Виробництво - Португалія.
Середня ціна - 33 800 руб.
Вага - 18. 1 кг.

Великий капюшон коляски захищає дитину від погодних негараздів, а незалежна система амортизації робить прогулянки суцільним задоволенням. Мама може відрегулювати ручку коляски по висоті і переставити прогулянковий блок з дитиною особою або спиною до себе.

Недоліки: вага.

3. Inglesina Sofia

Виробництво - Італія.
Середня ціна - 33 840 руб.
Вага - 14. 6 кг.

Модель "2-в-1" відрізняється відмінною прохідністю і амортизацією. Люльку при необхідності можна зняти, що зручно коли, наприклад, потрібно віднести немовляти в поліклініку. Знімні чохли можна прати в пральній машині.

Недоліки: колеса можуть скрипіти після зимового сезону.

2. Noordline Edel

Виробництво - Німеччина.
Середня ціна - 27 550 руб.
Вага - 13. 5 кг.

Одна з найлегших універсальних дитячих колясок в рейтингу кращих моделей. При цьому успішно штурмує і високі бордюри і замети. Спинка моделі фіксується в трьох положеннях, є можливість змінити висоту ручки і посадити сина або дочку особою або спиною до мами.

Недоліки: вузька спинка прогулянкового блоку, іноді важко відключити гальмо через тугий педалі.

1. Noordi Arctic Sport

Виробництво - Норвегія.
Середня ціна - 42 700 руб.
Вага - 12. 9 кг.

Єдина модель "3-в-1" з десятки найкращих дитячих колясок для новонароджених. Рейтинг вона очолила не лише завдяки наявності автокрісла з системою ISOFIX і легкій вазі, але і багатій комплектації. Вона включає: ортопедичний матрац, сумку, дощовик, накидку на ноги, підсклянник, протимоскітну сітку і сонцезахисний козирок. Тканина коляски має спеціальне просочення від бруду і бризок води.