Рейтинг мотоблоків по надійності 2016

Мотоблок - річ незамінна для присадибного господарства. При наявності необхідного додаткового обладнання мініатюрний трактор може виконувати практично всі види потрібних операцій - від оранки землі до перевезення вантажів. Визначити, який саме мотоблок краще, допоможе рейтинг , складений з урахуванням відгуків про надійність, популярності та рейтингу моделей на "Яндекс. Маркеті".

Зміст:

  • 10. Patriot Boston 6D
  • 9. Нева МБ-23С-9. 0 PRO
  • 8. Нева МБ-2С-6. 5 PRO
  • 7. КаДві Ока МБ-1Д1М10
  • 6. Нева МБ-2С-7. 5 PRO
  • 5. Patriot Ontario PRO
  • 4. Patriot Урал
  • 3. Нева МБ-23Б-10. 0
  • 2. Агат ХМД-6. 5
  • 1. Нева МБ-2Б-6. 5 PRO

10. Patriot Boston 6D

Середня ціна: 51 000 рублів.

Рейтинг мотоблоків по надійності 2016 року відкриває модель, виготовлена ​​в Китаї на замовлення з Росії, проте позиціонує себе як виріб виробництва США. Patriot Boston 6D - мотоблок середнього класу з дизельним двигуном потужністю 5. 98 л. з і вісьмома фрезами. Відмінно підійде для дачі: ширина обробки становить 70 см, а глибина оранки - 25 см.

9. Нева МБ-23С-9. 0 PRO

Середня ціна 54 500 рублів.

Потужний мотор в 9 л. с. виробництва Subary дає хороший крутний момент і, як наслідок, висока тяглове зусилля. Витривалість двигуна дозволить безперешкодно використовувати мотоблок і в зимовий час.

8. Нева МБ-2С-6. 5 PRO

Середня ціна: 46 000 рублів.

У порівнянні з МБ-23С-9. 0 у даній моделі потужність двигуна вже поменше - 6. 25 л.с. , А ось число фрез зросла до восьми. Велика маса (98 кг) мотоблока полегшує оранку навіть щільного глинистого грунту і прибирання снігу за допомогою роторної насадки і спеціальних відвалів.

Мінус: під час роботи мотоблок досить сильно вібрує.

7. КаДві Ока МБ-1Д1М10

Середня ціна: 30 000 рублів.

Варіація мотоблока "Ока" від заводу "Калузький двигун", з мотором від китайської компанії Lifan. Тому і вартість його вигідно відрізняється від інших.

Мінус: ремінна система - традиційне слабке місце "Оки". Виробник постачає свій виріб запасними ременями в комплекті, проте це навряд чи допоможе, якщо мотоблок застрягне десь посередині поля.

6. Нева МБ-2С-7. 5 PRO

Середня ціна: 49 000 рублів.

Потужність мотора в 7. 48 л. с. , 8 фрез. Відмінно підійде для домашнього присадибної використання. А ось при професійних навантаженнях через сильну вібрацію двигуна може зажадати ретельного обслуговування і ремонту аж до зварювання лопнули рами двигуна і крил.

5. Patriot Ontario PRO

Середня ціна: 30 300 рублів.

У моделі ремінне зчеплення і ланцюгової редуктор, так що вона краще підійде для ділянок площею до 50 соток. У роботі "Онтаріо" зручний завдяки підлаштовуватися під користувача ручкам.

4. Patriot Урал

Середня ціна: 35 000 рублів.

Одне з головних відмінностей "Уралу" від аналогів - додаткова рама зверху, за яку зручно пересувати досить важке пристрій. Плюс рама дає додатковий захист при зіткненні мотоблока з перешкодою. Глибина обробітку грунту - 32 см, ширина смуги - 90 см.

3. Нева МБ-23Б-10. 0

Середня ціна 53 700 рублів.

На третьому місці в рейтингу мотоблоків по надійності ще один виріб компанії "Мототехніка НЕВА".Ця модель може обробити навіть складні ділянки з щільною глинистої грунтом. Потужний двигун в 10 л. с. виробництва Briggs & Stratton відмінно зарекомендував себе в російських умовах. Вісім фрез, широкий діапазон передач і маневреність значно прискорюють і полегшують роботу з мотоблоком.

2. Агат ХМД-6. 5

Середня ціна: 29 000 рублів.

Цей мотоблок призначений для присадибного господарства розміром від 12 до 50 соток: ширина обробки - 90 см, глибина - 25 см, потужність мотора - 6. 5 л. с. Мотор китайський, але шестерний редуктор російського виробництва. Бюджетна ціна, витривалість, велику кількість додаткових навісних і причіпних пристроїв і відмінна їх сумісність - причини популярності мотоблока на території Росії.

1. Нева МБ-2Б-6. 5 PRO

Середня ціна: 41 000 рублів.

Кращий з кращих мотоблоків по співвідношенню ціна / якість. Мотор потужністю 6. 5 виробництва Briggs & Stratton відрізняється витривалістю, надійністю і низьким рівнем вібрації. А конструктивні особливості редуктора дозволяють мотоблоку видавати дуже гарне тягове зусилля. Безліч додаткових пристроїв дозволять використовувати модель для найрізноманітніших робіт - від дроблення корму і оранки грунту до прибирання території в комунальних службах.