Як підключити безлімітний інтернет?

Як підключити безлімітний інтернет?

Практично кожен власник сенсорного пристрою знайомий з інтернетом, а велика частина користувачів і зовсім заходять у Всесвітню павутину кожен день. Одні люди шукають інформацію в Мережі, інші спілкуються в соціальних мережах і на форумах. Але практично всі користувачі інтернету викачують фільми, музику та інші медіафайли. Часи помегабайтной оплати за інтернет вже давно пройшли. Зараз всі оператори можуть дозволити користувачам підключити безлимитку на тарифі. Але у тарифних опцій є свої "підводні камені". Як підключити безлімітний інтернет і що таке "справжній безліміт", з'ясуємо в цій статті.

Зміст статті

  • Підключення безлімітного інтернету на МТС
  • Підключення безлімітного інтернету на Білайн
  • Підключення безлімітного інтернету на Мегафон

В Росії велика частина абонентів користуються послугами трьох операторів - МТС, Білайн і Мегафон. У кожного оператора свій набір послуг і тарифів, якими вони залучають нових абонентів. Але варто відразу уточнити, що в залежності від регіону тарифи змінюються, а зі зміною тарифу відбувається і зміна ціни на безлімітний інтернет. Причому безлімітний тариф далеко не завжди може бути по-справжньому "безлімітним". Ліміт на швидкість у деяких операторів все-таки є. Наприклад, при досягненні певної квоти трафіку швидкість інтернету автоматично обрізається до 32-64 кб / с.По суті, інтернетом з такою швидкістю з'єднання можна користуватися, але вона настільки мала, що дозволяє відкривати тільки "легкі" інтернет-сторінки.

На деяких тарифних опціях доступний безлімітний інтернет в нічний час (22. 00 - 08. 00). В цей час трафік не враховується і викачані обсяги не йдуть в залік встановленої квоти. Що ж, пора розібратися з тим, як підключити безлімітний інтернет в телефоні у того чи іншого оператора.

Підключення безлімітного інтернету на МТС

МТС - російський оператор, у якого немає "чистого" безлімітного інтернету. Максимальна доступна квота - 60 Гб на опції Internet-Vip з нічним безлімітом (з 01: 00 до 07: 00 - без обмежень) в певних регіонах. Після досягнення квоти швидкість з'єднання автоматично урізається. Ціна залежить від регіону і коливається від 750 до 1500 рублів. Щоб підключити безлимитку на МТС, відкриваємо офіційний сайт оператора // mts. ru

натисніть на картинку для збільшення

Насамперед вказуємо регіон, клікнувши на посилання "Змінити регіон". Вибираємо із запропонованого списку свій край, область або республіку. Після чого вас автоматично перекине на піддомен для вашого регіону.

натисніть на картинку для збільшення

Потім вгорі вибираємо "Мобільний інтернет і ТВ >> Інтернет з телефону". Перед вами відкриється список тарифних опцій і тарифів, де ви можете вибрати собі тариф за квотою і ціною, а також дізнатися USSD-запит для підключення.

натисніть на картинку для збільшення

На зображенні вище вказані ціни для Ставропольського краю. А ось так виглядають ті ж тарифи, тільки для Москви і Підмосков'я:

натисніть на картинку для збільшення

Як бачите, різниця в ціні значна, тому обов'язково при заході на сайт вказуйте свій регіон.

до змісту ↑

Підключення безлімітного інтернету на Білайн

Білайн - єдиний з операторів "великої трійки", у якого є тарифна опція з "чистим" безлімітним інтернетом без обмежень, як в швидкості, так і в обсязі трафіку . Для підключення цієї опції відкриваємо сайт Білайну в браузері: // beeline. ru

натисніть на картинку для збільшення

Якщо регіон автоматично не визначився, то в верхньому лівому кутку вибираємо своє місцезнаходження. Потім переходимо по посиланню "Продукти" і в колонці "Мобільний інтернет" вибираємо ссилочку "Тарифи та акції".

натисніть на картинку для збільшення

В новому вікні будуть запропоновані тарифні опції. Вибираємо будь-яку вподобану і натискаємо кнопку "До установки". Відкриється сторінка зі способами підключення даної тарифної опції.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Підключення безлімітного інтернету на Мегафон

Мегафон - один з представників "великої трійки" операторів - має тарифами на "умовно-безлімітний" інтернет. Щоб підключити безліміт на Мегафоні, відкриваємо сайт оператора // megafon. ru в браузері.

натисніть на картинку для збільшення

Мегафон автоматично визначить ваш регіон. Але якщо цього не сталося, то змінюємо свій регіон за посиланням у верхньому сайдбарі. Потім вам буде потрібно відкрити вкладку "Інтернет" і вибрати "Мобільний інтернет".

натисніть на картинку для збільшення

На новій сторінці підбираємо тариф за ціною і квотою і натискаємо на кнопку "Вибрати".

натисніть на картинку для збільшення

Відкриється невелике віконце з способами підключення. До кожного способу є своя інструкція до підключення тарифної опції.

натисніть на картинку для збільшення

Будь-безлімітний тариф або опцію ви також можете підключити через особистий кабінет на сайті оператора.Але перед підключенням варто подумати про те, скільки трафіку ви витрачаєте на місяць, щоб не залишитися без інтернету при досягненні ліміту, встановленого на тарифі.