Як вибрати натяжна стеля: Топ-10 порад

Натяжна стеля дозволяє перетворити будь-яке приміщення. До того ж, монтаж цього стелі проводиться максимально швидко, без пилу і бруду.

Сьогодні на ринку представлені білі і кольорові, матові і глянсові, тканинні і з ПВХ матеріали для виробництва стелі. Для тих, хто в пошуку, ми сьогодні пропонуємо Топ-10 порад щодо вибору натяжної стелі .

Зміст:

  • 10. Як вибрати виробника?
  • 9. Матовий або глянцевий стелю вибрати?
  • 8. Тканинний або плівковий стеля вибрати?
  • 7. Який стеля вибрати для ванної?
  • 6. Який стеля вибрати для кухні?
  • 5. Який стеля вибрати для дитячої?
  • 4. Які світильники можна поєднувати з натяжною стелею?
  • 3. Який стеля більш екологічний?
  • 2. Білий або кольоровий стелю вибрати?
  • 1. Як максимально зберегти висоту стелі?

10. Як вибрати виробника?

За різноманітністю фактур, відтінків і якості кращими визнані французькі і німецькі полотна. Однак російські натяжні стелі за останні роки зробили величезний ривок вперед. І при більш низькій ціні вони відрізняються чудовою якістю. Китайські полотна є найдоступнішими в ціновому відношенні, але вони часто мають "пластиковий" запах, який, правда, з часом йде.

9. Матовий або глянцевий стелю вибрати?

Глянцевое полотно дозволяє візуально збільшити висоту стелі, розширити обсяг приміщення.Глянець в поєднанні з правильною підсвічуванням виглядає просто чудово. Матова стеля є класикою, яка до душі багатьом. Така стеля найчастіше встановлюють в спальнях, а також і в дитячих кімнатах.

8. Тканинний або плівковий стеля вибрати?

Полотна з ПВХ найкраще захищають від можливих протікань, вони мають найбагатшою палітрою фактур і квітів. Однак на великі площі полотна часто склеюють між собою, а установка плівкового стелі проводиться і використанням гарячого повітря, що не завжди можливо. Тканинний стеля можна зробити безшовним навіть для дуже великого приміщення. Але таке полотно буває тільки матовим.

7. Який стеля вибрати для ванної?

Для таких приміщень, як санвузли з підвищеним рівнем вологості, ідеально підходять стелі з ПВХ, які є найбільш гігієнічними і стійкими до перепадів температур. Навіть якщо сусіди зверху влаштують потоп, плівковий стеля утримає всю вологу, рятуючи приміщення.

6. Який стеля вибрати для кухні?

Стеля в кухні не повинен вбирати запахів, повинен легко чиститися, не боятися пара, бризок і бруду. Найкраще для цього підійде глянцева стеля з ПВХ. Тканинні полотна чистити складніше, до того ж вони можуть деформуватися під впливом, наприклад, пара над плитою.

5. Який стеля вибрати для дитячої?

Натяжна стеля дозволяє прикрасити дитячу шматочком блакитного неба з хмарами вдень і з мерехтливими зірочками вночі. Не варто захоплюватися в дитячій яскравими тонами і фотодруком - краще, якщо стеля буде виконаний в спокійних пастельних тонах.

4. Які світильники можна поєднувати з натяжною стелею?

Єдина важлива умова - відсутність близького контакти ламп розжарювання з полотном.Натяжні стелі сумісні зі світильниками будь-якої конфігурації - з люстрами, точковими світильниками, «тарілками» і т. Д. Як кількість, так і розташування світильників необхідно визначити до установки полотна, т. К. Під кожен світильник на стелі монтується спеціальне кріплення.

3. Який стеля більш екологічний?

Вибираючи полотно, бажано перевірити наявність сертифікату та маркування на упаковці. Матеріали всіх великих виробників відповідаю європейським стандартам безпеки, тому тканинні і плівкові стелі при наявності сертифіката однаково екологічні.

2. Білий або кольоровий стелю вибрати?

Класичний інтер'єр найкраще поєднується з матовим білим стелею. А сучасні дизайнерські рішення дозволяють грати квітами. Варто пам'ятати, що насичений кольоровий стелю зменшує висоту приміщення, щоб цього уникнути, можна використовувати глянсове полотно. Дуже вишукано виглядає стеля молочного, бежевого, золотистого відтінків.

1. Як максимально зберегти висоту стелі?

Для установки натяжної стелі висоту приміщення буде потрібно зменшити мінімум на 2, 5 см. Проте все залежить від світильників і комунікацій, який пройдуть під полотном. Кріплення для люстри потребують зменшення висоти приміщення на 4 см, а точковий світильник - від 6 до 10 см.