Кращі мобільні банки, рейтинг додатків на android

Аналітичне агентство Markswebb Rank & Report, клієнтами якого є безліч банків, випустило який щорічно складається рейтинг мобільних банків. Що увійшли в нього сервіси оцінювалися по 200 критеріям. При цьому враховувалися підсумки онлайн-опитування користувачів Рунету, результати кабінетного обстеження інтерфейсів і юзабіліті-тестування, в якому брали участь клієнти російських кредитних організацій.

Перші рядки рейтингу зайняли банківські організації, які максимально наблизили свої мобільні додатки до інтернет-банку.

Представляємо вам топ-10 банків, що випустили кращі мобільні банківські додатки для Android .

Зміст:

  • 10. Райффайзенбанк
  • 9. "Авангард"
  • 8. ВТБ 24
  • 7. "Альфа-банк"
  • 6. МДМ Банк
  • 5. Промсвязьбанк
  • 4. Сбербанк
  • 3. Зв'язковий банк
  • 2. "Уралсиб"
  • 1. Тінькофф Банк

10. Райффайзенбанк

Відкриває рейтинг мобільних банків, безкоштовний додаток R-Mobile для управління фінансами з планшетів і смартфонів з ОС iOS і Android. Скористатися додатком можуть і ті, хто не є клієнтом банку. Їм будуть доступні новини Райффайзенбанку, пошук найближчих банкоматів, інформація про відділення банку, калькулятори кредитів і валют.

9. "Авангард"

За допомогою мобільного додатку цього банку можна оплачувати послуги 250 компаній, переказувати гроші з карти на карту, отримати інформацію про час роботи відділень банку, їх адреси та наявності купюр в банкоматах, оформляти і розривати вклади.Програма "підкаже", де знаходяться найближчі до клієнта торговельні та сервісні точки, які надають знижки при оплаті по картах "Авангарду".

8. ВТБ 24

Мобільний додаток цього банку дозволяє дізнатися про стан рахунку і кредиту, сплатити послуги комунальних служб і рахунок за Інтернет, відправити гроші в інший банк або на карту клієнта ВТБ 24, а також здійснювати ряд інших операцій.

7. "Альфа-банк"

В минулому році додаток "Альфа-Мобайл" займало друге місце в списку кращих мобільних банків для Android, набравши 73 бали зі 100. Воно дозволяє сплатити штрафи ГИБДД, комунальні платежі і Інтернет, здійснити переказ між рахунками або клієнту банку і дізнатися, чи працює найближчий банкомат.

6. МДМ Банк

В мобільному банку "МДМ mobile" можна погашати кредити, переказувати гроші клієнтам МДМ Банку і в інші банківські організації, оплачувати послуги 400 компаній, заблокувати загублену або вкрадену карту, поповнювати вклади і дізнатися потрібну інформацію про відділення банку або будь-який з банкоматів.

5. Промсвязьбанк

За допомогою мобільного сервісу PSB-Mobile можна переглянути історію доручень, здійснювати платежі за збереженим шаблоном, дізнатися про стан рахунку, вкладу, кредиту та отримувати виписки по картах і рахунках.

4. Сбербанк

Зручний sms-сервіс від Ощадбанку, з яким розбереться "і старі й малі" дозволяє оплачувати будь-який мобільний телефон, запитувати баланс за картками і отримувати сповіщення про списані (або переведених на карту) засобах, відправляти гроші на чужу карту Ощадбанку і переводити їх між своїми картами, підключити послугу Автоплатеж, а також здійснювати безліч інших дій зі своїми фінансами.

3. Зв'язковий банк

Клієнти банку, які мають планшети або смартфони на ОС Android, можуть завантажити мобільний додаток QBank, з яким автоматично інтегруються всі створені в інтернет-банку платежі і перекази.Як і додатки інших банків, QBank дозволяє дізнатися, де знаходяться найближчі банкомати, коли відкриваються і закриваються відділення банку і які курси валют на поточну дату.

2. "Уралсиб"

Приймати персональні пропозиції від банку, здійснювати гривневі перекази іншим особам або переказ грошей між власними картками, погашати заборгованості по кредитах, отримати доступ до 8000 постачальників послуг, відкривати рахунки до запитання і строкові вклади - все це можна зробити в мобільному банку від "Уралсиб".

1. Тінькофф Банк

Мобільний сервіс цього банку набрав найвищу кількість балів (70) за підсумками тестів Markswebb Rank & Report. За що і отримав звання " Кращий мобільний банк " для Android 2015 року. Дозволяє замість коду доступу використовувати вхід по Touch ID. В інтерфейсі сервісу видно всі продукти (карти, накопичувальні рахунки, вклади, кредити і т. Д.), А історії операцій по всіх продуктах клієнта об'єднані в єдину стрічку, що зручно для аналізу витрат.