Чому немає звуку на комп'ютері?

Чому немає звуку на комп'ютері?

На вашому ноутбуці або комп'ютері пропав звук? Не поспішайте нести його в сервіс-центр, так як проблему зі звуком можна вирішити самостійно. Комп'ютер без звуку не дає можливості комфортно дивитися відео або слухати музику. Навіть грати в стрілялки або гонки стає незручно. Дана стаття допоможе вам з вирішенням проблеми і дасть вам відповідь на питання, чому немає звуку на комп'ютері.

Проблем, за якими відсутній звук в комп'ютері, безліч, і кожна з них має своє рішення. Деякі причини відсутності звуку можна вирішити одним-двома кліками миші. Отже, постараємося виділити основні причини та способи відновлення звуку на комп'ютері.

Причина № 1. Заборона звуку

На комп'ютері, як і на телевізорі, є спеціальна кнопка, яка відключає звук. Переведіть курсор миші в правий нижній кут і подивіться на іконку. Якщо вона перекреслена, то слід пересунути повзунок вгору і додати трохи гучності.

Причина № 2. Установка звуковідтворювального пристрої

Перевіряємо налаштування звуковідтворювального пристрої за замовчуванням. На звичайному комп'ютері це настільні колонки, а в ноутбуці - вбудовані динаміки. Відкриваємо меню "Пуск >> Панель управління". Знаходимо посилання "Звук" і переходимо по ній.

натисніть на картинку для збільшення