Найграндіозніші концерти в історії

Виступи зірок шоу-бізнесу часом перетворюються в грандіозні проекти вартістю в мільйони доларів. На організацію таких шоу йдуть місяці напруженої роботи, але вдячні шанувальники потім роками згадують це свято.

Ми зібрали в одній десятці самі грандіозні концерти в історії . Серед них і виступи рок-зірок, і шоу поп-ідолів сучасності.

Зміст:

  • 10. Концерт дуету "Саймон і Гарфанкел", Нью-Йорк, 1981 рік
  • 9. Концерт Tokio Hotel в Парижі, 2010 рік
  • 8. Фестиваль "Isle Of Wight", Англія, 1970 рік
  • 7. Фестиваль року "Summer Jam at Watkins Glen", Нью-Йорк, 1973 рік
  • 6. Фестиваль "The US Festival", 1983 рік
  • 5. Концерт Гарту Брукса, Нью-Йорк, 1997 рік
  • 4. Концерт "Світ без кордонів", Гавана 2009
  • 3. Турне The Rolling Stones "A bigger bang tour", 2005-2007 рік
  • 2. Фестиваль "Монстри року", Москва, Тушино, 1991 рік
  • 1. Концерт Рід Стюарта, Копакабана, Ріо-де-Жанейро, 1994 рік

10. Концерт дуету "Саймон і Гарфанкел", Нью-Йорк, 1981 рік

Цей неймовірно успішний дует відрізняла суміш таких різних стилів як госпел, рок і фолк. Запис грандіозного концерту в Центральному парку, на який прийшли 500 тисяч глядачів, потім перетворилася в "живий" альбом. Концерт став початком світового турне тривалістю в цілий рік.

9. Концерт Tokio Hotel в Парижі, 2010 рік

Концерт німецької групи "Welcome to the Humanoid-City" зібрав понад півмільйона глядачів. Шоу проводилося в підтримку альбому "Humanoid". Родзинкою шоу став той факт, що воно проводилося на Ейфелевій вежі.

8. Фестиваль "Isle Of Wight", Англія, 1970 рік

Кількість учасників цього фестивалю лише трохи менше 600 тисяч чоловік. У числі виступаючих були The Who, The Doors, Джимі Хендрікс, The Taste, Ten Years After та інші музиканти.

7. Фестиваль року "Summer Jam at Watkins Glen", Нью-Йорк, 1973 рік

З аудиторією понад 600 тисяч глядачів фестиваль потрапив до Книги Гіннеса - на той момент це був неперевершений успіх. У числі виступаючих були популярні рок-колективи тих років - Grateful Dead, Allman Brothers, Dead.

6. Фестиваль "The US Festival", 1983 рік

Цей фестиваль пройшов на кошти співзасновника Apple Стіва Возняка. Кількість глядачів перевищило 600 тисяч. На фестивалі виступили M? tley Cr? e, Triumph, Ozzy Osbourne, Judas Priest, Scorpions.

5. Концерт Гарту Брукса, Нью-Йорк, 1997 рік

Цей безкоштовний концерт відбувся в Центральному парку, і поселили його 980 тисяч глядачів. Популярний кантрі-виконавець продав більше 123 мільйонів альбомів, в 2001 році побивши рекорд Елвіса Преслі.

4. Концерт "Світ без кордонів", Гавана 2009

Концерт відбувся напередодні Міжнародного дня миру. У шоу взяли участь Хуанес, Сільвіо Родрігес, Мігель Босе та інші відомі латинські виконавці. Аудиторія концерту перевищила 1, 5 мільйона чоловік.

3. Турне The Rolling Stones "A bigger bang tour", 2005-2007 рік

Концертне турне принесло легендарній групі $ 558 мільйонів і було названо одним з найуспішніших в історії. Самий грандіозний концерт в рамках турне відбувся в Ріо-де-Жанейро і зібрав півтора мільйона глядачів.

2. Фестиваль "Монстри року", Москва, Тушино, 1991 рік

Шоу проходило після історичного серпневого путчу. У фестивалі взяли участь "AC / DC", "Pantera", "Metallica", "Black Crowes" і радянська метал-група Е. С. Т. За різними підрахунками число глядачів фестивалю склало до 1, 6 млн.

1. Концерт Рід Стюарта, Копакабана, Ріо-де-Жанейро, 1994 рік

Цей концерт зібрав нечувану кількість глядачів - 3, 5 мільйона чоловік. Шоу відбулося в переддень Нового року на пляжі. 49-річний рокер виконав найвідоміші хіти під овації багатомільйонної аудиторії.