Самі чарівні і привабливі чоловіки Росії 2012

Портал SuperJob. ru на замовлення агентства РІА Новини провів цікаве опитування з метою з'ясувати: хто вони - найпривабливіші і найчарівніші чоловіки Росії 2012 ?

На відміну від західних дам, які більше уваги приділяють саме зовнішності, росіянки цінують успішних і можновладців чоловіків. Тому американські і європейські рейтинги привабливості зазвичай очолюють актори і поп-співаки. А ось найсексуальніших чоловіків Росії - це не тільки зірки, але і політики з бізнесменами.

Зміст:

 • 15. Філіп Кіркоров
 • 14. Стас Михайлов
 • 13. Сергій Лазарєв
 • 12. Іван Охлобистін
 • 11. Микола Валуєв
 • 10. Федір Бондарчук
 • 9. Андрій Малахов
 • 8. Сергій Безруков
 • 7. Володимир Машков
 • 6. Максим Аверін
 • 5. Данило Козловський
 • 4. Михайло Прохоров
 • 3. Іван Ургант
 • 2. Ніхто
 • 1. Володимир Путін

15. Філіп Кіркоров

в нинішньому році став героєм преси та заслужив увагу тисяч жіночих очей завдяки своєму подвійному батьківства. Згідно з даними Forbes, Філіп був згаданий в ЗМІ одна тисяча п'ятсот дев'яносто сім разів за останній рік.

14. Стас Михайлов

не тільки увійшов до Топ-15 найпривабливіших чоловіків, а й очолив рейтинг 50 російських знаменитостей 2012 року з версії видання Forbes.

13. Сергій Лазарєв

- співак і актор, популярний, в основному, серед самої юної частини респондентів. У 2009 році за версією видання "Yes! Зірки" Лазарєв замикав трійку лідерів в номінації Найкращий чоловік світу.

12. Іван Охлобистін

- актор, режисер, письменник, журналіст і священик сьогодні найбільше відомий як творчого директора "Евросети", також за роллю доктора Бикова у серіалі "Інтерни". Батько шістьох дітей регулярно з'являється в рейтингах чарівних і привабливих.

11. Микола Валуєв

- найпривабливіший боксер, за версією SuperJob. Сьогодні чемпіон світу в суперважкій вазі обрав для себе терені депутата Державної Думи, ніж, очевидно, ще більш підкорив серця росіянок.

10. Федір Бондарчук

- актор, режисер і продюсер, який підтверджує власною популярністю привабливість лисих чоловіків.

9. Андрій Малахов

- один з найпривабливіших телеведучих, який своїми епатажними проектами тільки підвищує інтерес до власної персони. У 2011 році Андрій розбив серця тисяч прихильниць, уклавши шлюб з Наталею Шкульов.

8. Сергій Безруков

- майстер екранних перевтілень, який вразив публіку своєю роллю у фільмі "Висоцький. Спасибі, що живий". На рахунку Безрукова ролі Пушкіна, Єсеніна і Василя Сталіна.

7. Володимир Машков

- актор театру і кіно, який отримав в 2010 році звання Народного артиста Росії. У 2012 планується до виходу фільм "Распутін", в якому Машков виконає роль імператора Миколи II.

6. Максим Аверін

став популярним після виходу серіалу "Глухар". Сьогодні актор грає в театрі "Сатирикон" і знімається відразу в декількох серіалах.

5. Данило Козловський

- виконавець головної ролі у фільмі 2012 року з романом Сергія Мінаєва "Духless". 27-річний актор відразу замигтів в рейтингах найсексуальніших і привабливих чоловіків Росії.

4. Михайло Прохоров

- найпривабливіший і привабливий олігарх Росії.Прохоров займає 58-ю будівництво в рейтингу найбагатших людей планети, нежонатий, і з його ім'ям пов'язано кілька пікантних історій, в тому числі скандальна операція французької поліції в Куршевелі.

3. Іван Ургант

- один з найпопулярніших телеведучих країни. Привабливий Іван входить в список Топ-50 зірок Росії 2012 роки про версії Forbes.

2. Ніхто

- саме так відповіли 11% опитаних. Або навіть найкрасивіші чоловіки Росії не справили на цих скептично налаштованих респондентів ніякого враження, або вони просто не можуть визначитися, віддавши свій голос комусь одному.

1. Володимир Путін

- найпривабливіший і привабливий чоловік Росії 2012 . За президента віддали свої голоси 12% респондентів, які брали участь в опитуванні SuperJob. Примітно, що при пошуку в розділі "Картинки" пошукача Google у відповідь на запит "Найсексуальніший чоловік у світі" портрет Володимира Путіна незмінно виявляється в першій двадцятці.