Різниця між типсами і формами

Різниця між типсами і формами

Фахівцям з нарощування нігтів просто необхідно добре розбиратися в основних професійних тонкощах і нюансах. Але подібні знання не завадять і їх клієнткам. Існує кілька методів роботи, серед яких можна виділити нарощування на типсах і на формах. Якому із способів віддати свою перевагу і в чому, власне, полягають їх відмінності? Давайте з'ясуємо.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Тіпси - спеціальні пластикові пластини, що закріплюються на натуральних нігтях.

Форми - одноразові основи, виконані з паперу.

до змісту ↑

Порівняння

Форми служать допоміжним інструментом для нарощування і знімаються відразу після роботи. Тіпси ж - це пластини, які надійно закріплюються на природному нігті і залишаються на ньому аж до закінчення носіння. Підібрати оптимальний варіант нарощування, відповідний для того або іншого типу нігтів, під силу тільки досвідченому майстрові.

Використання форм можна назвати відносно новим віянням в даній області, тоді як тіпси застосовуються вже більше 15 років. Якщо на перших нігті моделюють, то на друге просто подовжують. Тіпси є лише продовженням природного нігтя і, як би він не ріс, скорегувати його вже не вийде. За допомогою форм можна візуально підправити напрямок росту свого нігтя.І ті й інші служать підтримкою для основного матеріалу, носибельність їх залежить від сукупного дотримання вимог моделювання. Однак слід зазначити, що зовнішній вигляд нігтів на формах є більш наближеним до натурального, тобто більш естетичним.

Форми не вимагають зрізання відростила нігтя, він подовжується за допомогою гелю або акрилу. Тіпси ж накладаються на попередньо зрізаний ніготь. Нарощування на формах значно міцніше, а матеріал тримається більш тривалий термін. Але при цьому для обкусаних або занадто коротких нігтів даний спосіб не підходить.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Форми - одноразові основи, що знімаються відразу після нарощування. Тіпси - пластини, надійно закріплюються на природному нігті і зберігаються аж до нової процедури нарощування.
  2. Форми служать для моделювання нігтя, тіпси - виключно для подовження.
  3. Зовнішній вигляд нігтів на формах більш естетичний і максимально наближений до натурального.
  4. Форми не вимагають зрізання відростила нігтя, тіпси ж накладаються на попередньо зрізаний ніготь.
  5. Нарощування на формах міцніше, а матеріал тримається довше.
  6. Для обкусаних або занадто коротких нігтів нарощування на формах не підходить.