Різниця між металочерепицею і профнастилом

Різниця між металочерепицею і профнастилом

Покриття даху при капітальному ремонті будинку, а тим більше при його будівництві - питання дуже принципове. До того ж в даний час є велика кількість самих різних матеріалів для покрівлі - гнучких і твердих, легких і важких, відмінних по довговічності, технічним характеристикам і ціною. Одними з найбільш затребуваних і поширених з них є покрівельний профнастил та металочерепиця.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Металочерепиця - це сталевий оцинкований лист, який має товщину від 0, 3 до 0, 6 міліметрів, з обох сторін якого наноситься полімерне покриття (поліестер, пластизоль, АРМАТЕК, ПВДФ і т. п. ). Залежно від покриття характеристики і властивості матеріалу будуть значно відрізнятися.

Металочерепиця

Профнастил - профільований лист, виконаний з оцинкованого листа сталі високої якості і має хвилясту або трапецієподібну форму в перетині. Профнастил випускається 0, 5-1, 2 міліметрів товщиною, при цьому полімерне покриття на нього може не наноситися.

Профнастил до змісту ↑

Порівняння

Відповідь на поставлене питання не таке просте, як здається, адже обидва ці матеріалу виготовляються з однакової сировини за ідентичною технологією.Однак відмінності між ними є. Так, профнастил досить легко монтується, не вимагаючи високої кваліфікації від монтажників, тоді як металочерепиця вимагає до себе більш уважного підходу. За зовнішнім виглядом металочерепиця схожа на справжню черепицю, зовнішній вигляд профнастилу дещо скромніші. Однак слід зазначити, що невисока ціна і велика, ніж у металочерепиці, товщина листа роблять профнастил досить популярним матеріалом для покрівлі. До того ж покрівельний профнастил завдяки гофрування і більшій товщині кілька міцніше металочерепиці. Однак з тих же причин вага профнастилу більше ваги металочерепиці, в зв'язку з чим виникають підвищені вимоги при його використанні.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. У профнастилу більше товщина основи.
  2. У металочерепиці та профнастилу різний захисне покриття.
  3. Монтаж металочерепиці, в порівнянні з монтажем профнастилу, більш складний.
  4. Металочерепиця, на відміну від профнастилу, має більш вишуканий і привабливий зовнішній вигляд.
  5. Профнастил, в порівнянні з металочерепицею, має більш низьку ціну.
  6. Профнастил частіше застосовується в комерційному будівництві для покриття великих площ, металочерепиця - для індивідуального житла.