Різниця між iPhone 5 і Samsung Galaxy S3

Різниця між iPhone 5 і Samsung Galaxy S3

І знову холівар втягує в свій вир нових і нових учасників. Фанати Apple тягнуть канат на себе, фанати Samsung - в сторону протилежну. Ті, хто не фанатіє від смартфонів, спостерігають за змаганням з неабияким цікавістю, запам'ятовуючи аргументи, щоб згодом обґрунтувати свій вибір. iPhone 5 або Samsung Galaxy S 3? Напевно, варто покласти їх поруч, щоб порівняти.

Зміст статті

 • Визначення
 • Порівняння
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

iPhone 5 - смартфон від Apple, що представляє 6 покоління айфонів і працює під управлінням операційної системи iOS 6. У продаж надійшов у вересні 2012 року.

iPhone 5

Samsung Galaxy S3 - смартфон під управлінням операційної системи Android, що випускається з травня 2012 року.

Samsung Galaxy S3 до змісту ↑

Порівняння

По-перше, звичайно, виробник. Не секрет, що всі, що починається з приставки i і несе на собі обкусаний яблучко - продукт іміджевий. При будь-яких характеристиках і властивостях. Самсунг в цьому відношенні простіше, і його Galaxy може розраховувати тільки на себе.

По-друге, найцікавіший критерій порівняння - екран. У Galaxy S3 він трохи більше: 4, 8 дюйма проти 4 у айфоне. Дозвіл у корейця теж вище: 720х1280 проти 640х1336. Зате в п'ятому поколінні Apple нарешті випробували матрицю Retina. Самсунг запропонував Super Amoled. Щільність пікселів вже традиційно вище у айфона - поки переплюнути в цьому відношенні "яблучні" пристрої не вдалося.Суб'єктивно насиченість кольору на екрані Galaxy S3 менше. Прикриті принади екрану корейця склом Gorilla Glass.

Щодо дизайну яблучники починають і виграють: як завжди, айфон витончений і лаконічний, а Galaxy S3 схожий на середнячка з натовпу таких же, як сам. З іншого боку, об'єктивності в оцінці дизайну немає ніякої, так як придумати щось нове в оформленні смартфонів неможливо - екран зобов'язує. Так, безсумнівна перевага айфона - алюмінієвий корпус: в порівнянні з пластиком він виглядає аристократом. Колірних варіантів айфона всього два - чорний і сірий, тоді як Galaxy S 3 пропонує синій, білий, червоний, чорний і сірий. Природно, мова йде про задній кришці.

Апаратна складова однозначно змушує робити крок в сторону Galaxy S3. Чотирьохядерний процесор з частотою 1, 4 ГГц проти A6 на двох ядрах і частоті 1, 3 ГГц забезпечує продуктивність злегка вище при рівних обсягах оперативної і флеш-пам'яті.

Фішки Apple, що ставлять продукцію трохи в стороні від загального ряду, цього разу зіграли не на руку бренду. Відсутність можливості використання карт пам'яті, незнімний акумулятор, ігнорування технології Flash - п'ятий айфон позбавлений багато чого. Все це є у Галаксі за номером третім.

Програмна платформа Galaxy S 3 - повноцінний Android 4. 0 (з можливістю поновлення). Всі переваги відкритої системи є: тонка настройка, робота з софтом, отримання рута можливі і легко доступні. iOS 6 - система закрита, так що можливості обмежені. Кілька компенсується це великою кількістю фірмового софта і величезною кількістю сервісів - Apple не шкодує сил для створення комфортної користувальницької середовища.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com.ru

 1. iPhone 5 - іміджевий смартфон від Apple, Galaxy S3 - флагманський смартфон від Samsung.
 2. Екран Galaxy S 3 більше на 0, 8 дюйма.
 3. Розширення екрану Galaxy S3 вище, щільність пікселів - нижче, ніж у п'ятого покоління айфона.
 4. Galaxy S 3 демонструє матрицю екрану Super AMOLED, iPhone - Retina.
 5. Корпус iPhone 5 виконаний з алюмінію, Galaxy S 3 - з пластика.
 6. Палітра колірних рішень Galaxy S 3 ширше.
 7. Galaxy S3 забезпечений чотирьохядерним процесором, iPhone 5 - двоядерним.
 8. iPhone 5 не підтримує роботу з картами пам'яті і Flash-технології.
 9. iPhone 5 працює під управлінням iOS 6, Galaxy S 3 - під управлінням Android 4. 0.