Таїланд: Топ-10 цікавих місць для екскурсій

Крім прекрасних пляжів в Таїланді чимало місць, які варто відвідати допитливому туристу. Сьогодні ми представляємо вашій увазі топ-10 цікавих місць Таїланду для екскурсій.

Зміст:

  • 1. Білий Храм
  • 2. Канали Бангкока
  • 3. Великий Палац
  • 4. Акваріум "Підводний Мир" в Паттаї
  • 5. Парк Нонг-Нуч
  • 6. Сіміланскіе острова
  • 7. Статуя Великого Будди
  • 8. Провінція Крабі
  • 9. Острів Джеймса Бонда
  • 10. Крокодиляча ферма

1. Білий Храм

Це унікальна споруда зведена повністю з білого каменю, що підкреслює чистоту Будди. Знаходиться воно в провінції Чіанг Раї і щодня приваблює тисячі туристів. При зведенні цього храму використовувалося також скло. Призначення храму, правда, не стільки релігійне, скільки туристичне - через свого незвичайного і привабливого зовнішнього вигляду.

2. Канали Бангкока

Прогулянка по каналах цього міста в човнах це ще і подорож по основній транспортній системі міста, адже канали з'явилися тут раніше доріг. Ті, хто хоче уникнути пробок в наземному транспорті, користуються саме рейсовими човнами, а для туристів це, безумовно, незвичайне і захоплююче пригода.

3. Великий Палац

Це місце є головною визначною пам'яткою Бангкока і приваблює своєю красою і багатством. Справа в тому, що на території розташований не один Палац, а цілий комплекс споруд, багато з яких мають покриті чистим золотом.Раніше тут жили правителі Таїланду, а зараз будівлі віддані під державні установи і музеї.

4. Акваріум "Підводний Мир" в Паттаї

Це величезний сучасний акваріум з тунелями, в якому живуть яскраві і барвисті мешканці моря. Ппосетітелі можуть побачити всю цю красу завдяки унікальній конструкції акваріума, в якому створюється ефект присутності.

5. Парк Нонг-Нуч

Цей парк - один з найбільших ботанічних садів Таїланду. У цьому парку все пристосовано для туризму. Крім незвичайних і рідкісних рослин і дерев тут є також ресторани, кафе, басейни. У парку Нонг-Нуч є дивовижна колекція карликових дерев, а також знаменитий Сад метеликів, в якому ви зустрінете більше 1500 видів цих комах, серед яких є і найбільші метелики в світі виду Attacus Atlas.

6. Сіміланскіе острова

Це заповідник, який розташований в 100 км від Пхукета. Він є відмінним місцем для дайвінгу. Тутешні морські мешканці не бояться людей, оскільки тут не практикується рибалка або підводне полювання.

7. Статуя Великого Будди

Ця статуя розташована біля храму Ват Пра Яй, і до неї ведуть позолочені ступені. Перед цими сходами розташовані дзвони для молитви, і якщо вдарити в цей дзвін, то за переказами, карма людини повинна покращитися.

8. Провінція Крабі

Ця провінція відома своїми мальовничими пляжами і скелястими печерами, в деяких з яких навіть розташовані невеликі храми. Звідси також можна відправитися на екскурсію до чотирьох островах, де можна побачити надзвичайно красиву природу і відпочити.

9. Острів Джеймса Бонда

Саме на цих островах відбувалися зйомки однієї з кіночастей "бондіани" біля печер бухти Пханг Нга.Крім популярності цих місць, тут просто дуже красиво і барвисто, багато скелястих берегів, бухт і печер.

10. Крокодиляча ферма

В Таїланді розташована найбільша в світі ферма з розведення крокодилів, а також поряд з нею невеликий зоопарк. Цей комплекс знаходиться в 30 хвилинах їзди від Паттайї, і не залишить байдужим жодного любителя живої природи.