Рейтинг найчастіше викрадаються 2015 року в Санкт-Петербурзі і Москві

Державна автомобільна інспекція РФ опублікувала рейтинг найбільш викрадаються 2015 року. Він був складений на основі статистики викрадень, що відбулися в Москві та Санкт-Петербурзі за перше півріччя. За цей час в столиці сталося 3523 випадки крадіжок і викрадень автомашин.

Згідно з результатами аналізу злочинів, 52% крадіжок і викрадень авто відбувається в нічний час. Найчастіше машини викрадали на території Південного адміністративного округу (там зафіксовано 445 випадків викрадення), а найменшу кількість крадіжок - в Зеленоградском адміністративному окрузі (22 випадки).

Ось як виглядає десятка рейтингу найчастіше викрадаються в Санкт-Петербурзі і Москві .

Зміст:

  • 10. Toyota Land Cruiser 200
  • 9. Mitsubishi Lancer
  • 8. Honda Civic
  • 7. Toyota Camry
  • 6. Toyota Corolla
  • 5. Land Rover Range Rover Evoque
  • 4. Ford Focus
  • 3. Hyundai Solaris
  • 2. Kia Rio
  • 1. Mazda 3

10. Toyota Land Cruiser 200

За першу половину 2015 року цей дорогий японський позашляховик в Москві гнали 57 разів. Зазвичай такі престижні, добре захищені машини викрадають професійні викрадачі, і не випадково, а під замовлення.

9. Mitsubishi Lancer

Інтерес викрадачів до цього гідного представника гольф-класу трохи знизився. Mitsubishi Lancer в першому півріччі 2014 року входив до трійки рейтингу найчастіше викрадаються машин в Москві. А в 2015 році відбувся 61 випадок викрадення.

8. Honda Civic

З вини "трудівників" кримінального промислу зі своїми "залізними кіньми" розлучилися 62 власника Honda Civic.

7. Toyota Camry

Чи не згасає любов злочинців до японських автомобілів бізнес-класу, що користуються стабільним попитом на вторинному ринку. І 65 викрадених Toyota Camry тому підтвердження.

6. Toyota Corolla

Надійний і компактний седан внесений до книги рекордів Гіннеса як найбільш продавана машина в світі. Розібраний на запчастини він продається ще швидше, за що і популярний у викрадачів. Столична ДАІ зареєструвала 74 випадки викрадення Toyota Corolla з початку 2015 року.

5. Land Rover Range Rover Evoque

Британська компанія Land Rover розпочала виробництво свого кросовера Range Rover Evoque в 2011 році. Минуло чотири роки після дебюту, і він вже входить в топ найчастіше викрадаються в Росії (88 викрадень).

4. Ford Focus

У 2014 році Росія посідала п'яте місце з продажу Ford Focus. Такі дані представила компанія Polk, що займається оцінками кількості реєстрацій нових легкових машин. Зате потрапивши в рейтинг викрадаються 2015 Санкт-Петербурзі, Ford Focus займає перше місце.

3. Hyundai Solaris

Найбільш затребувана в Росії марка автомобіля не стала, заодно, і самої викрадається, але близька до цього. ГИБДД зафіксувала 110 випадків викрадення Hyundai Solaris.

2. Kia Rio

Високий попит на запчастини для Kia Rio робить цей бюджетний корейський седан одним з найбільш затребуваних у викрадачів. Уже 118 машин в Москві і Санкт-Петербурзі викрадені зловмисниками.

1. Mazda 3

Перше місце в рейтингу найбільш викрадаються 2015 Москві займає японський представник гольф-класу. Завдяки своїй популярності у російських автолюбителів ця модель звернула на себе увагу столичних викрадачів. На їхньому рахунку 157 угонів Mazda 3.