Який колір волосся підійде до зелених очей?

Який колір волосся підійде до зелених очей?

Зелений колір очей в наш час зустрічається нечасто, так само, втім, як і в середні віки, коли жінку з подібною особливістю зовнішності вважали відьмою. І зараз погляд зеленоокою красуні заворожує своєю загадковістю. Підкреслити такі очі може не тільки макіяж, але і шевелюра. Якщо природа не наділила представницю прекрасної статі ідеальним поєднанням, то сучасна індустрія по догляду за зачіскою в цьому допоможе. Необхідно лише визначитися, який колір волосся підійде до зелених очей.

Перш ніж змінити зачіску, варто добре обміркувати, яким бачиться майбутній образ, і не виключати той факт, що відтінок волосся доведеться приміряти до очей і до шкіри. Існує основне правило. Щоб облагородити блідість обличчя, слід підбирати фарбу для волосся теплих відтінків, а для смаглявої шкіри - холодних. Ще один важливий момент: проблемна шкіра обличчя (на якій нерідкі часті почервоніння, висипання, прищі) не допускає фарбування волосся червоними тонами.

Зміст статті

  • Руде волосся
  • Інші кольори волосся

Руде волосся

Зеленооким і світлошкірим дівчатам підійдуть рудий і золотистий відтінки, категорично заборонені попелястий і платиновий. Вони додадуть особі ще більшу блідість.

Наприклад, рудоволосі завжди асоціюються з зеленим, насиченим кольором очей і блідою шкірою, а в якості неодмінного "аксесуара" виступають веснянки.Саме такі особи жіночої статі споконвіку вважалися фатальними, незважаючи на їх ніжність і наївність. Подібні казкові дівчата завжди привертають до себе увагу, їм досить легкого акценту, щоб підкреслити подаровані природою очі і волосся. У цьому випадку немає сенсу говорити про те, який колір волосся підходить під зелені очі. Навіть не варто вдаватися до різного роду барвників, можна просто скористатися бальзамом або тоніком, після застосування яких сонячний тип заграє новими відтінками. Але і вони повинні пам'ятати, що, маючи дуже бліду шкіру, рижіну волосся вигідніше підкреслити тоном світлішими, додавши таким чином аристократичності. Адже темні, насичені фарби додадуть цього чарівності ще більшу блідість.

Це найбільш поширене поєднання рудого і зеленого. Але досить багато і інших, не менш привабливих. Якщо не від природи, то за допомогою власних зусиль і наданих косметичної промисловістю препаратів.

до змісту ↑

Інші кольори волосся

  • Для темно-зелених очей і шкіри з легким загаром ідеальний варіант - волосся шоколадного або каштанового кольору. А ось при світло-зелених очах на фарфоровій шкірі тільки русяве волосся світлих відтінків виглядатимуть як рідні.
  • Сіро-зелені очі (або світла, до прозорості, зелень) виграють, придбавши гідну оправу в такій колірній гамі: світло-русявий, медовий, блонд, димчастий. Правда, тони не повинні бути дуже світлими, в іншому випадку "дзеркало душі" потьмяніє.
  • Щоб виділити зеленці в зелено-блакитних очах, варто пофарбувати волосся в теплий колір, наприклад світло-коричневий з легким рудуватим відтінком.
  • Зустрічаються і каре-зелені очі.Тут використовуються тони, властиві карих очей, але з розведенням їх міддю або рижіной.
  • Коли очі - чистого зеленого кольору, підійдуть фарбувальні склади холодних тонів: середньо- і світло-русявий, сріблястий, попелястий, перловий. Якщо ж присутні золотисті розсипи, варто купити коричневий або трохи світліше, під колір пшениці. Темне волосся підкреслюють і відтіняють очі.

Власниці зелених очей можуть сміливо експериментувати з такими тонами: рудий, медовий, золотистий і світло-коричневий, мідний та інші. Головне - знайти правильну палітру, яка підходить індивідуально кожній жінці, щоб надати виразність зеленим очам.