Топ рейтинг найпопулярніших і кращих торрент-трекерів

Сьогодні вже майже не зустрінеш людей, які купують ліцензійні диски в магазині. Найпопулярнішим способом отримання необхідної музики або фільмів є їх скачування з торрент-трекерів. Це мережа, на якій викладаються файли, що важать пару кілобайт, скачавши який, можна завантажувати сам фільм (музику, ігри) безпосередньо з комп'ютера людини, у якого вже є необхідна, за допомогою спеціальної програми. Рейтинг найпопулярніших торрент-трекерів допоможе краще орієнтуватися на інтернет - просторі і знайти все необхідне.

5. lostfilm. tv

Має досить вузьку спеціалізацію - серіали. Але одним з перших публікує прем'єри, завжди у високій якості, і з якісним фірмовим перекладом.

4. RuTor. Org (раніше FreeExchange. Ru)

Сайт, який не потребує реєстрації, а отже, на ньому відсутні рейтинги і обмеження: завантажувати можна скільки завгодно. Створена за образом одного з популярних іноземних трекерів.

3. tfile. ru

Один з "філій" RuTracker. org, мабуть, менш популярний, але з усіх, де не потрібно реєстрації - найбільший серед російських торрент - трекерів.

2. nnm-club. ru

Відродження колись популярного nnm. ru, який мав досить вузьку спеціалізацію - програми та новинки кіно. Новий сайт набагато розширив коло трекерів, тепер там є все, що може зацікавити відвідувачів.

1. RuTracker. org

Безсумнівно перший в рейтингу найпопулярніших, а також корисних трекерів на рунеті . Вимагає обов'язкової реєстрації (кількість користувачів становить понад мільйон), яку можна зробити тільки в певний час доби. Діє система рейтингів - для того, щоб багато завантажувати, необхідно багато роздавати, що забезпечує цілодобову можливість отримання даних: