Топ кращих дієт сучасності для здоров'я і схуднення

Дієти стали способом життя. Необхідність в них придбала просто колосальні масштаби. Їх застосовують не тільки як інструмент для схуднення, але і для очищення організму.

Ефективні і воістину хороші дієти заслуговують на особливу увагу. Також варто відзначити, що завдяки їм, здоров'я міцнішає, шлунок працює як годинник, а проблеми з кишечником відходять у минуле.

Давайте розглянемо топ кращих дієт сучасності.

Зміст:

  • 1. Гречана дієта
  • 2. Огіркова дієта
  • 3. Дієта Дюка
  • 4. Дієта кефіру
  • 5. Бананово-сирна дієта
  • 6. Кремлівська дієта

1. Гречана дієта

Перша і найефективніша дієта всіх часів заснована на гречці. Дана каша має безліч корисних вітамінів і мікроелементів, здатна заповнити весь раціон, чи не порушує функції травлення, сприяє руйнуванню ракових клітин. Гречану дієту необхідно дотримуватися два тижні. Для цього з вечора гречку заливають кип'яченою водою або однопроцентним кефіром і вживають на ранок набряклої. У цьому вся суть дієти. Завдяки такому способу приготування, все властивості продукту максимально зберігаються. Схуднути за весь період можна на 8-10 кілограм і влізти в свою улюблену футболку супермена.

2. Огіркова дієта

Даний вид схуднення, перш за все, призначений для насичення клітин організму необхідною кількістю рідини і врегулювання роботи кишечника за допомогою клітковини.Огірок, як відомо, має сечогінний ефект, що допомагає позбутися від набряків. Суть огіркової дієти полягає в тому, щоб 4-5 рази на день з'їдати салат з огірків, зелені та нежирної сметани. Дотримуючись такої дієти, категорично заборонено застосування солі. Вона затримає вологу і зробить схуднення марним. Не рекомендується сидіти на такій дієті більше 1 тижня. Схуднути можна на 5-7 кілограм.

3. Дієта Дюка

Найпопулярнішою і ефективною серед білкових дієт є дієта Дюка, яка проста в дотриманні і близька до реального раціону людини. Потрібно дотримуватися кількох правил, без дотримання яких схуднути буде нереально. В день потрібно випивати не менше 2 літрів води, вживати в їжу вівсяні висівки, не засиджуватися, обов'язково робити ранкову зарядку. Дана дієта відноситься до категорії довгих, тому тут головне? терпіння, а результат не змусить себе чекати. Схуднути можна на 2-3 кілограми за тиждень з наростаючим ефектом.

4. Дієта кефіру

Дотримуватися такої дієти необхідно близько двох тижнів, в залежності від бажаного результату. Максимальний термін? 3 тижні. Кожен день при кефірному режимі можна втрачати по 0, 5 кілограма. Весь раціон заснований на кефірі. Купуйте тільки кефір зі зниженою жирністю, а не зовсім знежирений, так як по калорійності вони мало чим відрізняються, в ось з почуттям голоду боротися допомагає. Також допускаються деякі овочі: морква, буряк і гарбуз.

5. Бананово-сирна дієта

Це найвідоміша експрес-дієта, яка включає в себе чергування бананових і сирних днів. Дотримуватися такий раціон досить просто. Якщо ви любитель даних продуктів, то така дієта виявиться найкращою.Її дотримуватися потрібно не більше 7 днів. Схуднути можна на 5-7 кілограм.

6. Кремлівська дієта

Найефективнішою і улюбленої дієтою багатьох є кремлівська, яка відноситься до низьковуглеводним. Її суть полягає в тому, що кожен день потрібно підраховувати кількість споживаних калорій згідно спеціальною таблицею. Це досить непростий спосіб, однак призводить до вражаючих результатів.