Топ-7 порад як правильно купувати в інтернет-магазині

Світ не стоїть на місці. Особливо стрімко розвивається світ електронних технологій та інтернету. В інтернеті зараз можна зробити буквально все, навіть замовити собі кілька ексклюзивних речей. На сьогоднішній день кількість жінок, які за покупками відправляються в магазини торговельних центрів, сягає не більше 15%. Що стосується інших, вони давно освоїли інтернет-шопінг і не збираються повертатися до свого колишнього життя.

Безсумнівно, шопінг в мережі надзвичайно зручний, адже не потрібно годинами бродити по ринках або магазинах в пошуках того, не знаєш чого. У будь-якому інтернет-магазині є фільтр, який відразу ж дозволить відсіяти непотрібний товар. А обраний товар взагалі можуть доставити прямо під двері, потрібно тільки оплатити кур'єрську доставку.

Але перш ніж почати купувати в американських і китайських інтернет-магазинах з безкоштовною доставкою, потрібно знати кілька простих правил, які не дозволять зіпсувати радісні почуття від зроблених покупок.

Зміст:

  • 1. Офіційний сайт
  • 2. Відгуки
  • 3. Візуальна інформація
  • 4. Розмір
  • 5. Права споживачів
  • 6. Що не потрібно замовляти через мережу?
  • 7. Спосіб доставки

1. Офіційний сайт

Більшість поважаючих себе торгових марок мають офіційні сайти, на яких вони продають свою продукцію. Так що якщо ваш вибір припав на якусь фірмову річ, упевніться, чи дійсно цей сайт є офіційним .Це може бути необов'язково сайт компанії, а який-небудь сайт офіційного представництва торгових інтересів компанії. Дізнатися це дуже просто: торгові марки на своїх сайтах, як правило, вказують свої представництва. Таке хвилинна справа здатне убезпечити покупця від придбання підробки.

2. Відгуки

Відгуки - головна зброя покупців. Найкраще вибирати той магазин, де є велика кількість відгуків реальних покупців. Звичайно ж, ці відгуки повинні бути по максимуму позитивними . У будь-якому випадку інформація від інших покупців значно вплине на довіру до інтернет-магазину.

3. Візуальна інформація

В інтернет-магазині Амазон Україна товарів завжди більше, ніж в звичайних магазинах. Але товар слід ретельно вивчити. У цьому допоможуть фотографії та опис. Бажано подивитися річ з кожного боку . Від позиції товару, де в наявності лише 1-2 фотографії, бажано відмовитися.

4. Розмір

Потрібно уважно переглянути таблицю розмірів . Стандарти в різних країнах мають різні значення. Наприклад, німецька та французька річ буде відрізнятися розмірами від європейських стандартів.

5. Права споживачів

Буває так, що куплена річ в результаті не підійде. В такому випадку покупець має повне право отримати свої гроші назад. Для цього товар потрібно відправити назад в протягом 14 днів з моменту отримання.
Увага! Якщо сайт магазину не вказав інформацію про повернення - замовлення краще зробити в іншому місці.

6. Що не потрібно замовляти через мережу?

Деякі товари краще не замовляти в інтернет-магазинах. Сюди відносяться засоби індивідуальної гігієни, косметика і нижню білизну (купальники).Наприклад, по інтернету дуже складно вгадати колір помади. А нижню білизну, в разі якщо річ не підійде, не підлягає поверненню.

7. Спосіб доставки

Найзручніше замовляти доставку товару з-за кордону через кур'єрські служби Big Basket, адже вони працюють набагато ефективніше пошти. Так, доведеться внести передоплату. Але посилка дійде набагато швидше і в разі повернення її спокійно можна передати тому кур'єру.
Доставка, здійснена іншим способом, має кілька особливостей: наприклад, коробку потрібно буде відкривати обережно, не пошкодивши тару і пакет. Повернення речі на увазі відправку в тій же тарі, в якій вона і була доставлена.

Ось і все що потрібно знати про покупки в інтернет-магазині. Кілька простих порад - і ви вже досвідчений покупець, який не допустить помилок.