Топ-7 порад щодо вибору парфумів

Вміти правильно підібрати парфуми важливо для будь-якого сучасного людини. Адже в деякому роді парфум відображає нашу сутність. Яскраві, красиві дівчата, або галантні чоловіки - погодьтеся, туалетна вода відіграє величезну роль у визначенні особистості, в уявленні людини перед іншими людьми. Але як же вибрати ароматні і хороші духи, які підкреслять і доповнять образ, а не зіпсують його? У цій статті я постаралася привести основні поради, які допоможуть Вам у Вашому виборі.

Зміст:

  • Рада 1
  • Рада 2
  • Рада 3
  • Рада 4
  • Рада 5
  • Рада 6
  • Рада 7

Рада 1

Перш за все, краще вибирати стійкі парфуми, аромат яких тримається більше 8 годин. Це зрозуміло, адже набагато краще нанести духи один раз в день і не мучитися потім. Стійкість духів багато в чому залежить від бренду. Так-так, не дивуйтеся. На мій погляд, хороша стійкість у Lacoste, Lanvin, Дешелі, а так само у essence. Це, як Ви помітили, одні з провідних брендів, ціни на них відповідні.

Рада 2

Другий важливий фактор - це насиченість запаху. Деякі вважають, що чим сильніше і різкіше запах, тим краще. На жаль, це помилка. Якщо у духів різкий і сильний аромат, навряд чи Вашому співрозмовнику буде комфортно з Вами. Це створює невидимий бар'єр між людьми, який неабияк псує атмосферу і розмова в цілому. Так що набагато краще будуть несильні духи, які, скоріше, огортають Вашого співрозмовника приємним ароматом, ніж кидаються в ніс.

Рада 3

Запам'ятайте золоте правило - якість не завжди визначається ціною. Що це означає? Це означає, що духи, вартістю в 10 000 рублів не обов'язково будуть найкращими. Хороші, стійкі і приємні парфуми можна купити в межах 3 500 - 5 000 рублів. Інша справа, якщо Ви купуєте брендову парфумерію. Тоді зовсім інша справа. Один факт того, що це - Gucci - додає грошей до загальної вартості духів. З іншого боку, брендова парфумерія завжди на рівень вище звичайної. Так що, чи є сенс витратити зайві гроші - вибирати виключно Вам.

Рада 4

Ще один цікавий факт з розряду психології. Психологи довели, що аромат туалетної води часто позначається на спілкуванні в цілому. Наприклад, духи різкі і яскраві можуть викликати у деяких приховану неприязнь, а то і роздратування по відношенню до Вас; духи ж «м'які» і легкі - навпаки. Якщо Ви збираєтеся на співбесіду, або прийом на роботу, то навряд чи насичені духи зіграють Вам на руку. Розумніше буде вибирати більш ніжні і приємні аромати.

Рада 5

Запам'ятайте також, що вибір парфумів - абсолютно індивідуальне заняття. Одним йдуть східні, важкі, іншим - спортивні, різкі, третім - квіткові ... Як говориться, на смак і колір товариша немає. І краще за все не вибирати духи в якості подарунка для близької людини, або одного, і вже тим більше, для малознайомої людини. Справа в тому, що вони, швидше за все, не оцінять Ваш вибір, адже вибрати духи - дуже тонка справа, відтінків запаху безліч, звідки Вам знати переваги інших щодо цього питання? Набагато краще подарувати щось більш нейтральне, але приємне.

Рада 6

Коли ж Ви вибираєте самі, то запам'ятайте: не довіряйте чужому смаку і не купуйте те, що Вам говорять.Прислухайтеся, подивіться пропонований варіант, але якщо відчуваєте, що це - не Ваш варіант - не беріть. Ніхто не гарантує, що Ви залишитеся задоволені покупкою.

Рада 7

Ну і наостанок - експериментуйте! Необов'язково користуватися все життя одними і тими ж духами, спробуйте щось новеньке, з розряду тієї ж серії. І Ви побачите, що духи здатні багато чого за Вас сказати. Головне - правильно підібрати їх.