Топ-7 найбільш незвичайних планшетів

В нашому світі сучасних технологій дуже багато планшетів, більшість з них однотипні, але є й ті, які відрізняються від загальної сірої маси. У боротьбі за покупця, деякі виробники йдуть на хитрощі і випускають досить незвичайні планшети. Про них зараз і піде мова.

Зміст:

  • "Дитячий" планшет
  • Гігантський помічник
  • Планшет-книжка
  • Планшет в "одязі"
  • Планшет-проектор
  • Планшет або телефон - виберіть ви!
  • Планшет-журнал

"Дитячий" планшет

Компанія Samsung випустила семидюймовий планшет для дітей Galaxy Tab 3 Kids. Пристрій оснащений двоядерним процесором і двома камера (0, 3 і 3 Мп). Спеціально для малюків в моделі встановлено сервіс для навчання і розваг Kid's Store, а для батьків - додатки батьківського контролю.

Гігантський помічник

Чудовий планшет з діагоналлю 20-дюймів (розширення екрану - 3840? 2560). Відмінно підійде для творчих людей, підтримує одночасно до десяти торкань. У комплекті йде перо, яким зручно малювати і управляти пристроєм. Вага гіганта - 2, 39 кг, а товщина - всього 1, 25 см. Планшет оснащений відмінним процесом Intel Core i5 3427U vPro з частотою 1800 МГц і графічною картою NVIDIA GeForce 745M. Вбудованої пам'яті - 128 Гбайт, є слот для карт пам'яті. Підтримує Wi-fi, завдяки вбудованому модулю. Планшет працює на 64-розрядної OC Windows 8.

Планшет-книжка

Sony Tablet P - відмінний пристрій, яке на вигляд схоже на книгу.Воно оснащене двома камера: фронтальної - 0, 3 Мп, тильній - 5 Мп. Двоекранного планшет з діагоналлю 5, 5 дюйма створений для одночасного виконання кількох завдань. Внутрішній пам'яті у пристрої всього 1 Гб, але в ньому вбудований слот для карт пам'яті, об'ємом не більше 32 Гб. Підтримує Wi-fi і 3G. Побачив світ планшет кілька років тому, але оновлень за цей час не з'явилося.

Планшет в "одязі"

Стильний 7-дюймовий планшет, управляти яким можна навіть в рукавичках. Завдяки технології Getac QuadraClear, читати в сонячний день стало ще зручніше.

За словами керівників компанії, пристрій можна використовувати при різних погодних умовах, перепади температури під час роботи від - 20 до +50 йому не страшні. Стійкий до падіння з висоти до 8 футів. У пристрої є високочутливий приймач GPS SiRFstarIV і тильна 5-мегапіксельна камера.

Планшет-проектор

Семидюймовий SmartQ U7 оснащений двоядерним процесором і двома камерам по 2 Мп. Основна особливість планшета - інтегрований проектор, використовую який можна проектувати зображення або відео на стіну.

Планшет або телефон - виберіть ви!

Відмінне пристрій для тих, хто хоче, щоб все було в одному місці. Модель складається з: п'ятидюймового смартфона і десятидюймового планшета. Пристрій оснащений чотирьохядерним процесором з частотою 1700 МГц. Середня ціна на цей планшет в Москві, становить близько 31000 рублів.

Планшет-журнал

Оригінальність цього пристрою - його невід'ємне перевагу. Планшет Lenovo Yoga Tablet неймовірно зручний у використанні, завдяки ретельно продуманому дизайну. Заявлена ​​виробниками тривалість автономної роботи - 18 годин, що в два рази більше стандартної (7-9-годинний).Модель випускається в двох варіантах: 8-дюймовий і 10-дюймовий.