Топ-5 сайтів з пошуку і організації лікування за кордоном

Прийнято вважати, що лікування та діагностика за кордоном - дороге задоволення. У деяких випадках це дійсно так, а в інших така поїздка допоможе не тільки заощадити час і гроші, а й отримати якісне медичне обслуговування в провідних клініках світу.

Знайти і організувати якісне медичне обслуговування в світі, а також заощадити бюджет допомагають інтернет-сервіси з пошуку і організації лікування .

Сучасні інтернет-сервіси - найбільш популярна альтернатива традиційному способу організації таких поїздок "через посередників", оскільки посередники не завжди працюють сумлінно і прозоро, часто не пропонують кошторису безпосередньо від клінік і "накручують" вартість послуг.

В нашій сьогоднішній підбірці ми опишемо Топ-5 кращих світових сайтів для пошуку та організації лікування за кордоном . Деякі з цих клінік є агрегаторами клінік, деякі працюють тільки в певних регіонах, деякі - по всьому світу і надають додаткові сервсіси.

Зміст:

  • 5. Medical Departures
  • 4. TreatmentAbroad
  • 3. Medviser. ru
  • 2. WhatClinic. com
  • 1. MEDIGO

5. Medical Departures

Сінгапурський онлайн-сервіс з пошуку і організації лікування в Азії. Сервіс молодий, відвідуваність поки близько 30 000 відвідувачів в місяць, основні клієнти - американці і жителі Південно-Східної Азії. Нещодавно компанія отримала інвестиції в розмірі $ 2, 5 млн від сінгапурського венчурного фонду DMP і в планах - продовження активного розвитку проекту в країнах Південно-Східної Азії і Латинській Америці.

російськомовної версії сайту поки немає, тому сервіс підходить для тих, хто володіє англійською, іспанською або тайським мовами, а також для тих, хто планує підібрати клініку і пройти лікування саме в Азії.

4. TreatmentAbroad

Сервіс-агрегатор існує вже близько 10 років, і, незважаючи на це, відвідуваність ресурсу невелика - всього близько 64 000 відвідувачів в місяць. Сервіс надає можливість знайти клініки або медичних посередників в різних країнах світу, різноманітний контент на тему медичного туризму, а також інші приємні опції, такі, як порівняння цін на певні процедури в різних країнах світу.

В цілому, це сайт, який дає максимальну кількість рекомендацій для тих, хто прийняв рішення про поїздку на лікування за кордон. Основні відвідувачі - англійці і американці. Російськомовної версії немає.

3. Medviser. ru

Російсько-ізраїльський телемедичний сервіс, де пацієнти можуть отримати прямі відеоконсультації лікарів з Ізраїлю, Індії, Іспанії, Німеччини по різних медичних напрямків. Сервіс орієнтований на російськомовний ринок, тому всі лікарі в основному - російськомовні. Заснований сервіс влітку 2014 року, а в травні 2015 сервіс отримав $ 0, 5 млн від інвестиційного фонду Millhouse під керуванням Романа Абрамовича.

2. WhatClinic. com

Сервіс працює за принципом агрегатора: клініки і медичні посередники платять внесок за те, щоб їх профіль прісутстовал в пошуковій видачі платформи. На платформі можна почитати відгуки, порівняти приблизні ціни та послуги посередників або клінік. Запит від пацієнта перенаправляється обраної клініці або посереднику - сам сервіс не надає ніяких додаткових послуг і не є організатором лікування.

Сайт може похвалитися високою відвідуваністю - близько 1, 6 млн. Користувачів в місяць, понад 19% з яких - жителі Великобританії. Як заявлено на сайті, зараз на сервісі більше 120 000 клінік і посередників в 135 різних країнах. Російськомовної версії немає, якщо тільки англійська версія.

1. MEDIGO

Одна з кращих міжнародних платформ з пошуку і організації лікування, у якій є російськомовна версія сайту. Запустився сервіс в 2014 році, відвідуваність ресурсу сьогодні - понад 135 000 відвідувачів в місяць. За допомогою сервісу можна порівняти клініки в різних країнах, вартість лікування, поспілкуватися зі службою підтримки - пацієнтові через сервіс надаються кошторису безпосередньо від клінік, а сам сервіс в разі приїзду пацієнта на лікування стягує фіксований організаційний збір за організацію поїздки.

На сайті вже більше 700 провідних клінік в 23 країнах світу, сервіс допоміг знайти медичні послуги вже більше 20 000 пацієнтам з 178 країн. Зараз сайт представлений на 6 мовах, в тому числі - російською. Російськомовна служба підтримки, яка може допомогти з вибором клініки і додатково забезпечити організацію трансферу, перекладача, візових питань, працює 24/7.