Топ-5 найбільш продаваних у Росії мотоциклів

Ми неодноразово звертали увагу на рейтинги кращих мотоциклів. Однак представлені в них моделі далеко не завжди по кишені пересічному покупцеві.

Однак гідного залізного коня можна придбати за реальні гроші, про що свідчить стабільно зростаючий вітчизняний ринок, на якому лідирують моделі японського виробництва. Сьогодні ми пропонуємо читачам Топ-5 найбільш продаваних у Росії мотоциклів , в якому зібрані популярні в 2014 році бренди, виявлені аналітиками компанії Mintel Group.

Зміст:

  • 5. Harley-Davidson
  • 4. Suzuki
  • 3. Kawasaki
  • 2. Honda
  • 1. Yamaha

5. Harley-Davidson

Перший велосипед з мотором був сконструйований Вільямом Харлі і Артуром Девідсоном в 1903 році. Сьогодні модельний ряд Harley-Davidson включає 5 лінійок мотоциклів: Softail, Touring, Dyna, Sportster і V-rod. Різні моделі Harley-Davidson є в гаражах представників російської бізнес-еліти, поп-сцени і навіть політики. Наприклад, володарем Harley-Davidson FLSTC є міністр фінансів Антон Силуанов.

Однією з найпопулярніших у байкерів в Росії моделей є Harley-Davidson 72 - класичний чопер, від якого віє романтикою дороги.

4. Suzuki

В світі щорічно продається більше 2, 5 мільйонів мотоциклів Suzuki. У Росії японська марка офіційно представлена ​​лише з 1999 року. На сьогоднішній день в РФ реалізується близько 20 моделей мотоциклів бренду. У 2014 році компанія Suzuki почала продажі на російському ринку універсальної моделі GW250 - легкого і одночасно потужного байка.

3. Kawasaki

Близько 40% мотоциклів Kawasaki продається на ринках Північної Америки, переважно в США. Однак в Росії бренд також дуже популярний серед поціновувачів швидкості, надійності і потужності. Справжнім бестселером є модель Kawasaki Ninja 300 - динамічний і яскравий спортбайк з електронним уприскуванням палива, АБС і прослизають зчепленням. Ціна байка - від 260 тисяч рублів.

2. Honda

В дослідженні Mintel Group представлені бренди, які лідирують на первинному ринку, проте, Honda входить також до п'ятірки найбільш продаваних старих мотоциклів.

На сьогоднішній день найбільш продаваною в дилерських центрах є модель Honda NC700X, що поєднує в собі риси міського мотоцикла і adventure. При цьому зовні байк дуже нагадує скутер - його бензобак розташований під сидінням, а багажне відділення знаходиться попереду. Ціна - від 370 тисяч рублів.

1. Yamaha

Найпопулярніші в Росії мотоцикли належать японському бренду Yamaha. При цьому найбільш популярною в дилерській мережі моделлю є Yamaha Super Tenere. Цей мотоцикл оснащений 90-сильним мотором з об'ємом 1, 2 л. , Жорсткими спіцованние безкамерними колесами, приладової ЖК-панеллю, 23-літровим паливним баком. Коштує цей популярний у справжніх цінителів байк від 860 тисяч рублів.