Топ-5 найнеобхідніших в аптечці ліків

Аптечка з ліками є в будь-якому будинку. Одні до неї ставляться з зайвою любов'ю і в таких сім'ях навіть холодильник схожий на невеликий філіал аптеки. В інших сім'ях ліки явно недолюблюють і в екстреному випадку тут неможливо знайти навіть звичайної зеленки, не кажучи вже про щось більш серйозному. Кожен вирішує сам, що з ліків слід мати у себе в аптечці. Але існує своєрідний мінімум, який повинен бути у кожного.

Зміст:

  • Зеленка
  • Аспірин
  • Валідол
  • Ремантадин
  • Активоване вугілля

Зеленка

Розчин зеленки є одним з найвідоміших знезаражувальних засобів на просторах СНД. Ця слава цілком заслужена, оскільки антисептик не тільки позбавляє від мікробів, але і позитивним чином впливає на швидкість регенерації пошкоджених тканин.

Аспірин

Назви у цих ліків можуть бути різні, але найбільш знайомі - це ацетилсаліцилова кислота і аспірин. Відмінний засіб, що допомагає збити температуру і прибрати головний біль. Крім того, ці ліки допомагає розріджувати кров, а значить здатне вплинути на високий тиск. Його застосовують більшість клінік і лікарень, які надають лікування в Польщі. «Bookimed» - ресурс, який присвятив цьому окремий розділ.

Валідол

Саме завдяки своєчасному прийому цього засобу вдалося врятувати чимало людських життів. Тому мати в аптечці валідол вкрай корисно не тільки для себе, але і для оточуючих.

Ремантадин

З огляду на те, що одним із сучасних лих є вірус грипу, який щороку укладає в ліжка величезне число людей, вкрай корисним є мати під рукою засіб, здатний лікувати розвиток хвороби на початкових етапах. Саме таким і є ці ліки, а одним з обов'язкових умов його успішного застосування є своєчасність.

Активоване вугілля

Це засіб коштує копійки, але в найвідповідальніший і потрібний момент воно може врятувати не одне життя. При перших же ознаках отруєння слід прийняти кілька таблеток, які за своєю суттю є прекрасною губкою, що вбирає всі шкідливі речовини, що знаходяться в шлунку і кишечнику.

Це п'ять найпоширеніших і найнеобхідніших в аптечці засобів . Кожне з них може врятувати не тільки здоров'я, а й життя людини. Навіть невинна зеленка, застосована за призначенням в потрібний момент, не дасть жодних шансів небезпечних інфекцій і заражень. Однак на цьому список не закінчується і до повної комплектації аптечки ще далеко. Сюди можна додавати різні серцево-судинні засоби, антибіотики, шприци та інше. Крім того, комплектувати аптечку можна і з урахуванням схильності членів сім'ї до тих чи інших хвороб.