Топ-10 розвиваючих програм для дітей на Андроїд і iOS

Вже з малих років діти можуть використовувати розвиваючі програми. Вони знають, як користуватися смартфоном або планшетом, і можуть відкривати улюблені програми раніше, ніж освоять буквар. Є море додатків, доступних для мобільних платформ, але не всі з них підходять для дітей. Наприклад, багато хто має платний контент, і якщо дитина не розуміє, що кожен раз він відправляє реальні гроші, це може створити проблеми для батьків.

Блог "Лабораторії Касперського" склав список розвиваючих програм для дітей на Андроїд і iOS. Безкоштовні та платні ігри потрапили в Топ-10.

Зміст:

  • 10. Minecraft
  • 9. Math Academy і Word Academy
  • 8. Dr. Panda
  • 7. Cut the Rope
  • 6. Star Walk Kids
  • 5. Monument Valley
  • 4. Limbo
  • 3. The Human Body
  • 2. Toca Boca
  • 1. Machinarium

10. Minecraft

App Store
$ 6. 99
Play Store
429 руб.

Неможливо написати про мобільних іграх для дітей, не згадуючи Minecraft. Це приголомшлива розвиваюча гра, яка триватиме майже нескінченно. Грати в неї можна в одному з двох основних режимах - виживання і креатив. У першому гравцеві потрібно збирати ресурси і будувати будівлі в денний час, щоб вижити вночі, яка сповнена монстрів. У креативному режимі, немає нічого небезпечного, гравець може досліджувати світ, літати і будувати фантастичні конструкції. Minecraft підходить для дітей, яким виповнилося сім років і старше.

9. Math Academy і Word Academy

App Store
Free
Play Store
Безкоштовно

Навчальні програми, що поєднують практичні завдання з іграми та нагородами, щоб дати дитині додатковий стимул домогтися успіху.Корисно для дітей від 3 років.

8. Dr. Panda

App Store
Play Store

Це ціла серія безкоштовних мобільних ігрових додатків. Наприклад, в грі Dr. Panda in Space дитина може досліджувати космічний простір, відкривати астероїди, нові планети, а може бути навіть чорну діру. Ігри підходять для дітей у віці 3 +.

7. Cut the Rope

Play Store
Free

Ам Ням жадає цукерок, і завдання гравця - забезпечити маленького ненажеру солодощами, перерізаючи мотузки, на яких вони підвішені. Від рівня до рівня зробити це все важче. Забавна і весела гра розвиває у дітей дрібну моторику, реакцію, просторове мислення і вміння будувати логічні ланцюжки.

6. Star Walk Kids

App Store
$ 2. 99

Додаток з інтерфейсом в мультяшному стилі розповість юним астрономам все, що корисно знати про зірок, планетах і сузір'ях. Використовуючи вбудований гіроскоп можна привести карту на екрані відповідно до зірками, видними з вашого місця розташування. Вікове обмеження - 3+.

5. Monument Valley

App Store
$ 3. 99
Play Store
84 руб.

Розвиваюча мобільна гра-головоломка, в якій гравцеві потрібно провести принцесу Іду через вигадливі лабіринти оптичних ілюзій і незвичайних об'єктів. Для пошуку прихованих проходів в рівнях гравцеві доводиться взаємодіяти з навколишнім середовищем. Ця взаємодія включає рухомі платформи та стовпи, і створення мостів. "Долина монументів" розвиває у дітей нестандартне мислення. Грати можна починаючи з трирічного віку.

4. Limbo

App Store
$ 4. 99
Play Store
150 руб.

Єдина гра зі списку кращих дитячих мобільних ігор, що має вікове обмеження 16+. Головний персонаж - хлопчик, який перебуває в пустельному світі з невеликим розмаїттям кольорів (чорний, білий і відтінки сірого).Логічна гра, яка вимагає стрибати через перешкоди і виконувати прості завдання, що вимагають кмітливості і уваги.

3. The Human Body

App Store
$ 3. 99

Додаток призначений для дітей, охочих дізнатися, як влаштовано і функціонує людське тіло. Кожна частина в цій розвиваючої мобільного грі є інтерактивною: серце б'ється, легені дихають, шкіра відчуває, а очі бачать. Гра доступна тільки в App store і має віковий рейтинг 4+.

2. Toca Boca

App Store
Free
Play Store
199 руб.

Це студія, що займається розробкою ігор для планшетів і смартфонів. Розробники заявляють, що їх застосування допомагають дітям розвивати уяву. У цьому легко переконатися, завантаживши хоча б мобільну гру Toca Nature, в якій можна створити свій власний світ, населив його тваринами і доповнивши пейзаж лісами, горами і озерами. Побути богом мікросвіту можуть діти від 4 років і старше.

1. Machinarium

App Store
$ 4. 99
Play Store
199 руб.

Найвеселішою і розвиваючої мобільного грою для дітей від 3 років і старше стало корисний додаток в жанрі квест. Чудові графіка і музика, благої посил гри, і кумедні персонажі - ось що робить Machinarium цікавою для користувачів будь-якого віку. Завдання гравця - повернути маленького робота, який опинився на звалищі, в місто роботів Машінаріум.