Топ-10 благодійних акцій 2014 року

Найпопулярнішими благодійними акціями, покликаними допомогти в зборі коштів і привернути увагу громадськості, є спортивні марафони. Велопробіги, триатлон, забіги на різні дистанції проводяться під егідою різних некомерційних фондів і організацій.

Сьогодні нами представлений Топ-10 благодійних акцій 2014 року . Примітно, що деякі з них проводяться на території Москви, хоча наша країна за рівнем благодійності займає 127 місце в рейтингу

Зміст:

  • 10. Забіг "Спорт на благо", Москва, 30 травня
  • 9. Рок-н-рол марафон, Сан-Дієго, 1 червня
  • 8. Crisis Square Mile Run, Лондон, 5 і 12 червня
  • 7. Барвистий забіг, Москва 21 червня
  • 6. Велопробіг "Рак переможемо!", Москва 28 червня
  • 5. Запливи The Great Swim, Великобританія, 15 червня - 30 листопад
  • 4. Велопробіг London to Brighton Night Ride, Лондон, 12-13 липня
  • 3. British 10k London Run, Лондон, 13 июля
  • 2. Jenson Button Trust Triathlon, Лутон-Ху, 12 липня
  • 1. Велогонка London to Paris, Лондон - Париж, 23 - 28 липня і 17 - 21 вересня

10. Забіг "Спорт на благо", Москва, 30 травня

Для участі в благодійно забігу потрібно буде заплатити вступний внесок від 530 до 950 руб. Захід відбудеться в Ботанічному саду РАН ім. Н. В. Цицина. Для професіоналів пропонується дистанція в 10 км, для любителів - удвічі коротше. Для самих креативних учасників передбачений костюмований забіг Fun Run. Для дітей відбудеться дитяча естафета. Зібрані кошти будуть спрямовані на реабілітацію дітей, які страждають синдромом Дауна.

9. Рок-н-рол марафон, Сан-Дієго, 1 червня

Учасники можуть вибрати між марафонської і полумарафонской дистанціями. Змагання пройдуть під запальну музику. Засоби від участі будуть спрямовані на допомогу хворим на онкологію. З 1998 року на щорічних Рок-н-рол марафонах вдалося зібрати понад $ 266 млн. Доларів.

8. Crisis Square Mile Run, Лондон, 5 і 12 червня

Забіг проходить в центрі Лондона на дистанції довжиною 6 км. Змагання проводяться фондом Crisis, який підтримує бездомних. Вартість реєстрації в забігу - 25 фунтів, крім того вітаються додаткові пожертвування.

7. Барвистий забіг, Москва 21 червня

Протягом усієї дистанції учасників, одягнених в білі футболки, щедро посипають яскравою фарбою на основі кукурудзяного крохмалю. Кожна ділянка траси відданий під певний колір, так що до фінішу спортсмени приходять різнокольоровими. Вартість участі в забігу - 900 рублів.

6. Велопробіг "Рак переможемо!", Москва 28 червня

Пробіг проводиться втретє. Кошти спрямовуються на реабілітацію дітей після ракових захворювань. Внески за участь в заїзді не стягуються, але кожен бажаючий може зробити пожертвування. В день проведення заїзду організатори влаштовують свято для пацієнтів онкологічних відділень.

5. Запливи The Great Swim, Великобританія, 15 червня - 30 листопад

запливи проводяться в п'яти графствах Сполученого королівства. Максимальний розмір внеску - 39 фунтів, залежить він від обраної довжини запливу, яка становить від півмилі до 5 км. Зібрані кошти спрямують на підтримку онкологічних хворих.

4. Велопробіг London to Brighton Night Ride, Лондон, 12-13 липня

Велопробіг проводиться в нічний час. Приблизно за 11 годин учасники повинні проїхати 60 км від Лондона до Брайтона.Кошти підуть до фонду допомоги кардіологічним хворим. Вступний внесок для участі в пробігу складе 35 фунтів.

3. British 10k London Run, Лондон, 13 июля

Забіг на дистанцію 10 км проводиться на підтримку військових ветеранів, які отримали травми і поранення за час служби. Вступний внесок для кожного учасника складе 50 фунтів. Дистанцію можна пробігти або навіть пройти кроком, вивчаючи пам'ятки в центрі Лондона.

2. Jenson Button Trust Triathlon, Лутон-Ху, 12 липня

Благодійні змагання з триатлону проводяться в англійському графстві Бедфордшир і включають забіг на 2, 5 км, велогонку на 9 км, а також заплив на 300 м по озеру. Вступний внесок - 500 фунтів, кошти будуть спрямовані на боротьбу з дорослою і дитячою онкологією.

1. Велогонка London to Paris, Лондон - Париж, 23 - 28 липня і 17 - 21 вересня

Учасникам належить за 4 дні подолати 300 миль, переправившись через протоку Кале на поромі. Вартість реєстрації в заїзді - від 99 до 149 фунтів, рекомендовано також зробити благодійний внесок. Кошти будуть спрямовані Червоному хресту, допомоги дітям, хворим на онкологію, а також на підтримку хоспісів.