Найменший кіт у світі

Найменший кіт у світі

Кішки володіють незрозумілою привабливістю. Мільйони людей є їх шанувальниками і навіть фанатами. Одні вважають за краще кішок, інші - котів, комусь подобаються великі і пухнасті вихованці, а деяким, навпаки, - маленькі і лисі. Однак найбільш чарівними, безперечно, вважаються кошенята. На жаль, діти швидко виростають, але є на планеті кілька кішок, які залишилися крихтами до старості.

Сказати однозначно, хто найменший кіт у світі, складно. Сьогодні в Книзі рекордів Гіннесса зареєстровано кілька мініатюрних чемпіонів за зростом і вагою, а нові претенденти вже готуються потіснити їх.

Сінгапуру

Сінгапуру - порода кішок. Її особливість - мініатюрні розміри і витончені форми тварин.

натисніть на картинку для збільшення

В Книзі рекордів Гіннесса сінгапуру, або сінгапурська кішка, зареєстрована як сама крихітна порода домашніх кішок. Таких малюків називають хижаками в мініатюрі. Вага дорослих кішок не перевищує 2 кг, а котів - 3 кг. Багато представників цієї породи готові позмагатися за титул найменшої кота.

Тинкер Тієї

Абсолютна рекордсменка серед маленьких кішок - чарівна Тинкер Тієї з США, померла в 1997 році.

натисніть на картинку для збільшення

Вона була представником гімалайської породи, її зростання дорівнював 7 см, довжина - 18 см, а вага - всього 816 грамів.Гімалайські кішки не вважаються мініатюрними, тому крихітні розміри Тинкер, ймовірно, обумовлені генетичним дефектом тварини.

Містер Поблизу

Сьогодні найменший в світі кіт проживає в США. Його звуть Містер Поблизу. Вага тварини становить 1, 41 кг, зріст - 15, 49 см, а довжина тіла з хвостом - близько 49 см.

натисніть на картинку для збільшення

Перший господар не злюбив Піблза саме за мініатюрність, тому незабаром віддав вихованця на утримання в ветеринарну клініку. Співробітники лікарні були зачаровані маленьким котом. Коли Поблизу досяг 2-річного віку, клініка подала заявку на реєстрацію рекорду. У 2004 році кота офіційно визнали крихітним на планеті.

Мати Піблза була звичайною кішкою середніх розмірів, тому його невеликі зріст і вагу, швидше за все, є наслідком генетичних змін.

Фізз Герл

Найменшій живе кішкою вважається Фізз Герл з США. Її зріст - 15, 24 см. Рекорд зареєстрований в 2010 році.

натисніть на картинку для збільшення

Фізз є яскравим представником однієї з найбільш крихітних порід - манчкін. Особливість манчкінів - короткі лапи: кішки виглядають розтягнутими і нагадують такс. Ймовірно, невелике зростання Фізз обумовлений її породою.

Піксель

Маленька Фізз відома не тільки власними мініатюрними розмірами. Вона є матір'ю симпатичному коту на ім'я Піксель. Його зріст - всього 12, 7 см. Син навіть нижче Фізз.

натисніть на картинку для збільшення

У 2014 році господарі Пікселя відправили заявку на реєстрацію маленького рекорду свого вихованця. Можливо, в найближчому майбутньому він стане новим самим крихітним котом на планеті.

Нид

натисніть на картинку для збільшення

Малюка на фото звуть Нид, йому близько 4 місяців, при зростанні 8 см він важить менше 1 кг.

Його власники вважають, що він зможе претендувати на титул найменшої кота, і збираються зареєструвати рекорд, коли вихованцеві виповниться 2 роки. Якщо вага і зріст Ніда залишаться колишніми, то він легко потіснить Пікселя.