Найнебезпечніші злочинці світу за всю історію

Якщо вірити статистиці то найнебезпечнішими злочинцями в світі є сексуальні маніяки.

Зміст:

  • Педро Алонсо Лопес
  • Бруно Де Людке
  • Воу Бом Кон
  • Абу Нідаль
  • Джек-Різник
  • Чикатило

Педро Алонсо Лопес

Одним з найбільш небезпечних злочинців за всю історію є Педро Алонсо Лопес , якого в Книзі рекордів Гіннеса прозвали "чудовиськом століття".

Народився Педро в 1949 році. За своє життя він зробив близько 300 вбивств, жертвами були малолітні дівчинки яким було не більше 10 років. Але на жаль було знайдено всього п'ятдесят три трупи.

Бруно Де Людке

Найстрашнішим вбивцею 20 століття в Азії (згідно з Книгою рекордів Гіннеса) був визнаний уродженець Німеччини сексуальний маніяк Бруно Де Людке , який народився в 1909 році. Він скоїв вбивство більше 85 жінок. Людке був визнаний винним і засуджений до смертної кари.

Воу Бом Кон

Ще один злочинець, який зійшов з розуму на сексуальному грунті - Воу Бом Кон (південнокитайський поліцейський) родом з Кенсан-Намдо. У березні 1983 року, за два дні він убив близько 57 людей.

Абу Нідаль

Далі в списку найбільш небезпечних злочинців потрапили терористи, які називали себе "борцями за ідею". Найголовнішим серед них вважається дуже впливова людина Абу Нідаль . Він зумів зробити такі теракти як страшні вибухи в аеропортах Відня і Риму в 1985 році і ще багато інших злочинів.

Джек-Різник

Також у кримінальній історії широко відомий так званий Джек-Різник . Це один з найбільш найнебезпечніших злочинців у світі за всю історію, довгий час поліція не могла його зловити.

Чикатило

Добре відомий всьому світу так званий "Сексуальний маніяк двадцятого століття" з Ростова Чикатило . Це була людина який не допустив жодного зриву в злочинах, жодної з його жертв врятуватися не вдавалося. Злочини Чикатило здійснював недалеко від залізниці (в лісі), щоб крики жертв заглушалися звуками поїздів. На совісті цього маніяка близько п'ятдесяти життів. За скоєне Чикатило був засуджений до смертної кари.