Найбільш високооплачувані футболісти Росії 2015

За часів кризи чужа зарплата цікава як ніколи. Скільки отримують чиновники, актори, футболісти. По крайней мере, на питання: "Скільки?" у футболістів вдалося отримати відповідь.

Найбільш високооплачувані футболісти РФ 2015 року розташовані в рейтингу згідно доходу в рік за вирахуванням податків, що включає в себе зарплату і підписаний бонус (розділений на кількість років, прописаних в контракті). Нинішні заворушення курсу рубля не минули і футболістів: деякі з них вважають за краще отримувати гроші в валюті - доларах або євро. Як можна припустити, їх рублевий дохід за минулий рік збільшився як мінімум в 2 5 рази.

Однак за останній рік найдорожчі футбольні клуби не змогли заманити жодного футболіста, а з якої причини - нехай читач здогадається сам.

Зміст:

  • 10. Артем Дзюба
  • 9. Мануел Фернандеш
  • 8. Мубарак Буссуфа
  • 7. Аксель Вітсель
  • 6. Ігор Денисов
  • 5. Ведран Чорлука
  • 4. Хаві Гарсія
  • 3. Есекіель Гарай
  • 2. Олександр Кокорін
  • 1. Жіванілду Вієйра де Соуза (Халк)

10. Артем Дзюба

Рейтинг російських футболістів з найбільшими зарплатами відкриває нападник петербурзького футбольного клубу "Зеніт". У рік він отримує скромну суму в 3. 6 млн євро. Непогано для двадцяти восьми років.

9. Мануел Фернандеш

Мануел колись представляв збірну Португалії, але вирішив переїхати в Росію і став півзахисником клубу "Локомотив" в Москві.Цей відданий футболу до глибини душі людина одного разу навіть відіграв до фінального свистка з тріщиною в кістки! Отримує він 3. 8 млн євро в рік - заради такого можна потерпіти російські морози.

8. Мубарак Буссуфа

Незважаючи на південне ім'я і відповідну зовнішність, цей нащадок вихідців з Марокко народився в Амстердамі, так що до туману і сльоти йому не звикати. Тепер він виступає за збірну Марокко і отримує зарплату в московському "Локомотиві" - 3. 9 млн євро.

7. Аксель Вітсель

Центральний півзахисник пітерського "Зеніту" з зачіскою афро володіє суворим характером: у 2009 році Вітсель був дискваліфікований на 8 ігор за нанесення травми польському гравцеві Марцин Василевський. Тепер він стає багатшим на 4 млн євро щорічно.

6. Ігор Денисов

Коли Ігорю було 16 років, тренер повідомив йому, що через занадто товстою "п'ятої точки" він ніколи не зможе добре грати в футбол. Однак Ігор став заслуженим майстром спорту Росії, півзахисником "Динамо-Москва" і гравцем збірної Росії. Незважаючи на вибуховий характер і схильність до биття телекамер, футболіст продовжує грати і отримує за це 4 млн євро на рік.

5. Ведран Чорлука

Виходець з Хорватії, потрапивши в московський "Локомотив", відразу ж відзначився голом у ворота "Мордовії", потім став основним центральним захисником, кращим гравцем сезону за оцінкою уболівальників і в кінці кінців капітаном команди. У рік Ведран заробляє 4. 4 млн євро.

4. Хаві Гарсія

Цей гарячий іспанська хлопець отримує 4. 5 млн євро в рік, будучи опорним півзахисником пітерського "Зеніту".

3. Есекіель Гарай

Молодий аргентинець в першому ж матчі за пітерський "Зеніт" допустив критичну помилку, ставши причиною поразки своєї команди з рахунком 1: 0.Є версія, що помилка сталася через утому футболіста - всього пару тижнів тому він відіграв у фіналі чемпіонату світу. Мабуть, це правда, раз Гарай продовжує грати і йому платять 5 млн євро в рік.

2. Олександр Кокорін

Олександр почав свою футбольну кар'єру ще зовсім маленьким - з дев'яти років він став жити в інтернаті при спортивній школі "Локомотива" (м.Москва). Свій перший гол у "серйозному" матчі (чемпіонаті Росії) Кокорін забив в сімнадцять років. Тепер Олександр - віце-капітан і нападаючий московського "Динамо з щорічною зарплатою в 5 млн євро.

1. Жіванілду Вієйра де Соуза (Халк)

Лідирує в рейтингу найбагатших футболістів , що грають за Росію з досить великим відривом. У рік він отримує 7 млн ​​євро, випереджаючи друге місце на 2 млн євро. У 2012 році його викупив пітерський "Зеніт" за 60 млн євро. Цікаво, що з цієї суми сам футболіст на пару з агентом отримав 10 млн євро, а найбільше (40 млн) дісталося його попереднього клубу "Порту". Зі свого рідного бразильської збірної він отримав в 2012 го ду срібну олімпійську медаль.