Найбільш високооплачувані актриси 2015 року

Слідом за рейтингом найбільш високооплачуваних чоловіків-акторів 2015 року Forbes склав? ? список найбільш високооплачуваних актрис 2015 року .

Для того, щоб визначити найбагатшу кінозірку Forbes підрахував зарплати актрис Голлівуду за період з 1 червня 2014 року по 1 червня 2015 року. Жодної з них не вдалося наблизитися до "переможцю" чоловічого рейтингу, Роберту Дауні-молодший, який заробив 80 млн доларів.

Ось як виглядає топ-10 найдорожчих жінок-знаменитостей у світі кіно.

Зміст:

  • 10. Крістен Стюарт
  • 9. Енн Хетеуей
  • 8. Різ Уізерспун
  • 7. Анджеліна Джолі
  • 6. Джулія Робертс
  • 5. Дженніфер Еністон
  • 4. Бінбін Фань
  • 3. Мелісса Маккарті
  • 2. Скарлетт Йоханссон
  • 1. Дженніфер Лоуренс

10. Крістен Стюарт

Любов вампіра Едварда з "Сутінків" за рік заробила 12 млн доларів. І, можливо, запрацює ще більше, завдяки фільму Вуді Аллена "На мушці", в зйомках якого зараз бере участь Стюарт.

9. Енн Хетеуей

Фантастична картина "Інтерстеллар", в якій Хетеуей зіграла одну з головних ролей, зібрала в прокаті 672 млн доларів. Заробіток актриси, за даними Forbes, склав 12 млн доларів.

8. Різ Уізерспун

Річний дохід зірки, яка знялася в головній ролі у фільмах "Блондинка в законі", "Дика" і "Красуні в бігах" склав 15 млн доларів.

7. Анджеліна Джолі

У 2014 році на екрани вийшов фільм у жанрі фентезі "Малефісент", роль в якому принесла Джолі 15 млн доларів.

6. Джулія Робертс

Контракти з Lancome, Givenchy і Calzedonia, а також зйомки в драмі "Звичайне серце" (2014 рік) забезпечили Робертс гонорарами на загальну суму 16 млн доларів.

5. Дженніфер Еністон

Зірка серіалу "Друзі" залишається однією з найбільш високооплачуваних леді Голлівуду. У той час як 2015 рік не був надто багатий на ролі для Еністон, два фільми ( "Нестерпні боси 2", "Торт"), а також зйомки в рекламі і співпрацю з косметичними компаніями допомогли їй зайняти п'яте місце в десятці найбагатших актрис 2015 і принесли 16, 5 млн доларів.

4. Бінбін Фань

Єдина актриса в рейтингу, яка народилася за межами США. Західним глядачам відома за роллю Блинк в "Люди Х: Дні минулого майбутнього", але більшу частину з 21 млн доларів доходів їй принесли ролі в картинах "Імператриця Китаю", "Ян Гуй Фей" та інших фільмах, популярних в Піднебесній.

3. Мелісса Маккарті

Одна із зірок майбутніх "Мисливців за привидами". Успіх Маккарті почався з серіалу "Дівчата Гілмор", в якому вона зіграла роль Сьюкі Сент-Джеймс і не згасає завдяки ролям у "Подружки нареченої", "шпигуни" і "Теммі". Актриса з пишними формами - відома фігура в світі моди, власна лінія одягу для повних жінок забезпечує її додатковим джерелом доходу. Загальна сума річного заробітку Мелісси Маккарті досягла 23 млн доларів.

2. Скарлетт Йоханссон

Роль "Чорної вдови" і коханої Халка в блокбастері "Месники: ера Альтрон" дозволила Йоханссон піднятися на другу сходинку списку найбільш високодохідних голлівудських актрис. А контракт з Dolce & Gabbana з'явився приємним доповненням до загального заробітку в 35. 5 млн доларів.

1. Дженніфер Лоуренс

25-річна зірка франшизи "Голодні ігри" обійшла всіх товаришок по акторському цеху.Її дохід за 2014-2015 роки склав 52 млн доларів, за ролі героїчної Китнисс Евердін з "Голодних ігор" і Містик з "Люди Х: Дні минулого майбутнього".