Найкасовіші індійські фільми за всю історію Боллівуду

"Боллівуд" - найбільший в світі центр з виробництва фільмів. Історія його починається з 1913 року, коли був знятий найперший фільм, "Раджа Харишчандра". З тих пір Боллівуд справно радує шанувальників по всьому світу піснями, танцями і пафосом, а продюсерів - все зростаючими прибутками. Наприклад, в 1975 році фільм "Помста і закон" отримав в три рази більше грошей, ніж рекордсмен 1960 року "Великий могол", а фільм "Хто я для тебе", знятий в 1994 році, перевершив доходи від "Помсти і закону" в чотири рази.

Зарубіжний рейтинговий сайт Wonderlist склав список в який увійшли самі касові індійські фільми за всю історію Боллівуду.

Зміст:

  • 10. "Жив-був тигр"
  • 9. "Піф-паф!"
  • 8. "З новим роком!"
  • 7. "Крріш 3"
  • 6. "Удар"
  • 5. "Три ідіота"
  • 4. "Ченнайскій експрес"
  • 3. "Брат Баджранг"
  • 2. "Байкери 3: Знову в строю"
  • 1. "ПіКей"

10. "Жив-був тигр"

Бюджет 12 млн доларів, збори 50 млн доларів.

Рейтинг найкасовіших стрічок Боллівуду починає шпигунський трилер, приправлений несамовитої історією кохання між агентом індійської розвідки (Салман Хан) і агентом розвідки пакистанської (Катріна Каиф) на тлі ірландських пейзажів.

9. "Піф-паф!"

Бюджет 23 млн доларів, збори 53 млн доларів.

Скромна банківська службовка (Катріна Каиф) зустрічається з загадковим, але чарівним юнаком (Рітік Рошан). Перш ніж вони відкриють одна одній свої почуття, вибухне чимало вертольотів і прозвучить безліч пострілів.Бойовик з елементами мелодрами і комедії в 2014 році заробив 53 мільйони. До речі, це офіційний ремейк американського фільму "Лицар дня".

8. "З новим роком!"

Бюджет 23 млн доларів, збори 53 млн доларів.

Комедія про те як група невмілих танцюристів намагалася пограбувати банк, вийшла в прокат 24 жовтня 2014 року і за один день зібрала 7. 3 млн доларів.

7. "Крріш 3"

Бюджет 18 млн доларів, збори 58 млн доларів.

Історія про затягнутого в чорну шкіру супергероя (Рітік Рошан) і його сутичку з суперлиходієм в чорному пальто (Вівек Оберой) - третя в серії, що почалася в 2003 році фільмом "Ти не самотній".

6. "Удар"

Бюджет 16 млн доларів, збори 59 млн доларів.

Ще один фільм за участю одного з найбільш високооплачуваних акторів світу Салмана Хана, знятий в 2014 році. На цей раз актор грає адреналінового наркомана, який в пошуках гострих відчуттів став злодієм і вплутався в бійку за розділ сфер впливу з гангстерами. І, щоб додати герою більшу порцію адреналіну, по його сліду йде ще і поліція.

5. "Три ідіота"

Бюджет 5 млн доларів, збори 62 млн доларів.

Через десять років після закінчення коледжу двоє друзів пускаються на пошуки зниклого третього. В дорозі вони будуть вирішувати давно забуті проблеми, розбудують весілля і відвідають похорон. У рейтингу 250 найкращих фільмів за версією сайту IMDB фільм займає 115-е місце.

4. "Ченнайскій експрес"

Бюджет 12 млн доларів, збори 67 млн ​​доларів.

Сорокарічний кондитер (Шахрух Хан) купує квиток на Ченнайскій експрес, нібито для того щоб розвіяти прах свого дідуся в Рамешваране, а сам має намір відправитися з друзями веселитися в Гоа. Однак навіть якщо ти сорокарічний кондитер, в індійському фільмі тебе чекає гарна дівчина, небезпеки і, звичайно ж, пісні і танці.

3. "Брат Баджранг"

Бюджет 14 млн доларів, збори 70 млн доларів.

Історія кохання індуїсткою і мусульманина (Карина Капур і Салман Хан) заробила 31 млн доларів всього за 9 днів.

2. "Байкери 3: Знову в строю"

Бюджет 27 млн ​​доларів, збори 85 млн доларів.

Зірки "Байкерів" Аамір Хан і Катріна Каиф побили всі рекорди за популярністю в Індії і за кордоном. Бойовик зі спецефектами став найприбутковішим боллівудським фільмом в світі, зібравши касу в 85 мільйонів всього за два тижні в 2013 році.

1. "ПіКей"

Бюджет 13 млн доларів, збори 110 млн доларів.

Найдорожчий індійський фільм потрапив до рейтингу фільмів 2015 року. Це зворушлива історія про загубився на Землі вухатого інопланетянина (Аамір Хан). В Індії ця стрічка викликала протести релігійних організацій, а заодно і стала лідером прокату за підсумками 2014 року.