Різниця між полуницею і вікторією

Різниця між полуницею і вікторією

Літо - пора ягід в Росії. Ми їздимо за ними в ліс, вирощуємо їх на власних заміських ділянках, купуємо у бабусь милого виду на сусідньому ринку або задовольняємося тим, що привезли для нас з-за кордону гіпермаркети. Ми любимо ягоди тому, що вони смачні і містять цілу джерело вітамінів. Але часто так буває: наш рідну російську мову разом з історичними обставинами ставить під сумніви наші знання про що-небудь. Так і у випадку з ягодами: полуниця або вікторія?

Насправді полуниця - це добре відома трав'яниста садова культура. Природний ареал цієї рослини - Європа. Там же вона вирощується як культурна рослина. Вікторія ж - це одна з назв садової суниці. Полуниця теж має відношення до суниці: суниця для неї - гіпонім, т. Е. Назва роду рослини в даному випадку. Так ось вікторія і полуниця - різні види одного роду. Відповідно, вони схожі зовні, мають схожі смаковими характеристиками, але відрізняються деякими параметрами. Так, наприклад, вікторія не зустрічається в природі в дикому вигляді. У нашій країні вона є однією з найбільш поширених вирощуваних ягід, при цьому справжню полуницю майже у нас не культивують.При цьому назва поширюється на всі види садової суниці, навіть на ті, які вікторією не є, так як це найпопулярніший вид цієї рослини в Росії. Також у полуниці менш великі ягоди, але вважається, що вони солодші і запашні (хоча все залежить від конкретного сорту, догляду за рослиною). Ягоди суниці не стеляться по землі, як у суниці, вони знаходяться досить високо навіть у порівнянні з рівнем листя. Також вікторія - однодомна рослина, а полуниця - дводомна (тобто чоловічі і жіночі квіти зазвичай не розташовуються на одному і тому ж кущі).

Полуниця

Вікторія

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Полуниця і вікторія - рослини одного роду суниця, але різних видів
  2. Полуницю більше вирощують в Європі, а вікторію - в Росії
  3. Полуниця і вікторія мають деякі відмінності в будові рослини, такі як розмір ягід (у вікторії крупніше), відмінності в вегетативної системі, а також смакових якостях.